hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Manyetik Powerbank ürününü satışa çıkardı

  Manyetik Powerbank ürününü satışa çıkardı
  expand
  KAYNAKDonanım Günlüğü

  Huawei, Huawei SuperCharge All-in-One Magnetic PowerBank (Huawei SuperCharge Hepsi Bir Arada Manyetik Powerbank) adıyla yeni manyetik powerbankı satışa çıkardı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  İnce ve taşınabilir bir tasarıma sahip olan bu Powerbank, 11 milimetreden biraz daha kalın ve sadece 141 gram ağırlığında. Kompakt boyutuna rağmen, 5000 mAh pil kapasitesiyle telefonunuzu şarj etmek için yeterli gücü sağlıyor.

  Huawei SuperCharge Powerbank, hem kablolu hem de kablosuz şarj ihtiyaçlarını karşılayabiliyor. Çift yönlü 25W kablolu şarj desteği, güç bankasını hızlı bir şekilde şarj etmenize veya diğer cihazlara enerji sağlamanıza imkan tanıyor. Kablosuz şarj için dahili pille kullanıldığında 15W güç sunarken, bir adaptöre bağlandığında kablosuz şarj kapasitesi 30W’a kadar çıkıyor.

  Bu manyetik Powerbank, SCP, UFCS ve PD gibi çeşitli hızlı şarj protokolleriyle uyumlu olup, yalnızca Huawei telefonları değil, birçok farklı cihazla da sorunsuz şarj sağlıyor. Ancak manyetik özellik, özellikle Huawei kullanıcıları için ek bir kolaylık sunuyor.

  Manyetik özellik, kablosuz şarjı destekleyen ve resmi manyetik adsorpsiyon kılıfı (ayrı olarak satılır) kullanan Huawei telefonlarla eşleştirildiğinde etkinleşiyor. Bu, telefonu sadece güç bankasına bağlayarak kablosuz şarj imkanı sağlıyor. Manyetik işlevsellik şu anda Pura 70 serisi ve Mate 60 serisi gibi belirli Huawei telefon modelleriyle uyumlu.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Ayrıca Powerbank, telefonunuzu eller serbest video izlemek veya şarj olurken çalışmak için desteklemenize olanak tanıyan yerleşik katlanabilir bir standa sahip. Huawei, temel şarj modunda güç bankasının hem kendisini hem de telefonu gece boyunca tamamen şarj edebileceğini belirtiyor. Paketin içinde, kablolu şarj kolaylığı için 25 cm’lik bir USB-C – USB-C kablosu da bulunuyor.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow