Meizu akıllı saat furyasına katıldı

Meizu akıllı saat furyasına katıldı

Son dönemde oldukça hareketli olan teknoloji sektöründe sessiz kalan Meizu firması, yeni ürünlerini duyurmaya hazırlanıyor. Meizu Pro 5 isimli akıllı telefonuyla beklenen firmadan şimdi ise bir akıllı saat iddiası geldi.

Meizu, Çin’in büyük üreticilerinden biri. Bu yıl içerisinde paralel ithalat yöntemiyle ülkemizde de satışa çıkan Meizu ürünleri, fiyat/performans oranıyla son derece beğenildi. Marka, şimdiye kadar akıllı saat konusunda bir çalışma yapmamıştı. Ancak bu durum değişiyor.Çin’de oraya çıkan bazı görsellerde firmanın akıllı saati açık bir şekilde görülebiliyor. Saatin detayları henüz belli değil. Ancak üzerindeki Meizu logosu ve diğer üreticilerin modellerine benzememesi bu iddiayı destekliyor.


Söz konusu saatin model adı, işletim sistemi ve teknik özellikleri bilinmiyor. Android Wear kullanmaması bile olası ancak bize soracak olursanız, Android Wear kullanmaması firma için son derece riskli olur.


Ortaya çıkan fotoğraflarda modelin üst sınıf bir ürün olmadığı, detaylarda kendini gösteriyor. İlk olarak ekranının pek fazla büyük olmadığı, modelin tasarımsal olarak iddialı olmadığı ortada. Meizu, tıpkı Asus gibi akıllı saat sektörüne uygun fiyatlı modelleriyle girebilir. Firmanın yeni ürünlerinin 21 Ekim tarihinde duyurulması bekleniyor.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS