Menajerlik oyunu sevenler bu oyunu kaçırmamalı

Menajerlik oyunu sevenler bu oyunu kaçırmamalı

Championship Manager ile başlayan menajerlik türü, günümüzde SEGA’nın bünyesinde Football Manager’a evrildi. Oyunculara Football Manager ile yepyeni bir deneyim sunan SEGA, son yıllarda mobil oyuncuları da hedef kitlesi arasına almıştı. Football Manager 2019 ile büyük başarı elde eden firma, bugün serinin yeni oyununu yayınladı.

iOS ve Android platformları için yayınlanan Football Manager 2020, serinin bir önceki oyununa göre yenilenmiş oyuncu yetiştirme, yedek takımlar ve yeni kullanıcı arayüzü ile dikkat çekiyor.

Mobil platformlarda 59,99 TL gibi oldukça uygun fiyata satılan oyunun sunduğu yeniliklere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Oyunu iOS için buradan ve Android için buradan satın alabilirsiniz.

Yenilenmiş genç oyuncu yetiştirme

Genç oyuncu adaylarını desteklemeye yönelik yenilenen bir sistem, gelişim üzerine iyileştirilmiş geri bildirimler ve deneyimli oyuncularınızın umut vaat eden genç oyunculara akıl hocalığı yapmasını sağlama özelliğiyle bir araya geliyor.

Yedek takımlar ve turnuvalar

Yedek takımları işin içine sokarak genç oyunculara ihtiyaç duydukları oynama süresini sağlayın. Onlara oynama süresi vermeniz için yeterince ışığa sahip olduklarını gösterecekler mi yoksa önce ulusal yönlerini göz önünde bulundurup bu sezon yeni olan U21’de oynamalarına mı karar vereceksiniz?

Medya ve haberlere yönelik iyileştirme

Üzerinde tekrar çalışılan haberler sistemi size oyundaki olayların oyuncularınızı nasıl etkilediğiyle ilgili daha fazla netlik sağlarken yanıt verme ve etkileşim kurmaya yönelik daha fazla yol, oyuncuların mutluluğunu daha iyi anlamanıza ve etkilemenize olanak tanır.

Ezeli rakipler

İsim verilmiş derbiler maç öncesine renk katarak rakiplerinizle yaptığınız maçları daha da etkileyici kılıyor. Ayrıca kulüpler arasındaki düşmanlıklar artık oyunda başka yerlerde de daha fazla etkiye sahip olacak.

Maç günü deneyimi

Aksiyonu daha yoğun yaşamanızı sağlayan genişletilmiş maç görünümü, serinin bugüne kadarki en kaliteli maç deneyimini sunmaya yönelik daha bağlamsal bilgiyle harika bir şekilde harmanlanıyor.

Yenilenmiş arayüz

Çok sayıdaki iyileştirme, düzeltme ve geliştirme, bu sürümü Mobile’ın şimdiye kadarki en kusursuz ve en gelişmiş sürümü haline getiriyor.

 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS