Microsoft Band 2 satışta

Microsoft Band 2 satışta

Microsoft Band 2 modeli, firmanın ikinci giyilebilir ürün denemesi olarak karşımızda. Microsoft Band 2’nin fiyatı ve teknik özellikleri haberimizde.

Ekim ayının başında yeni Lumia modelleri ve Surface Pro 4 tablet bilgisayar ile birlikte duyurulan Band 2, Microsoft’un ikinci giyilebilir teknoloji ürünü. Akıllı bileklik olarak tanıtılan cihaz, spor ve günlük faaliyetlerin takibini yaparak kayıt altına alıyor. Akıllı bileklik kategorisinde cihazı, akıllı saatler ile karıştırmamak gerekiyor. Microsoft Band 2, akıllı saat özelliklerinden çok, sensör ve aktivite takibi özellikleriyle dikkat çekiyor.Microsoft Band 2’nin içerisinde 10 adet algılayıcı sensör bulunuyor. Bu sensörler adım sayar, ivme ölçer, barometre, uyku takibi, vücut sıcaklığı ve nabız gibi temel aktivitelerin takibini yaparak uyumlu mobil cihazlar ile senkronize oluyor. AMOLED ekran teknolojisiyle dikkat çeken ürün, Android ve iOS cihazlar ile de çalışabiliyor. Windows Phone uyumundan bahsetmeye gerek bile duymuyoruz. Ayrıca Band 2, Microsoft’un sesli asistanı Cortana’yı da destekliyor.


Yeni akıllı saat 250 Dolarlık fiyatıyla Microsoft’un kendi mağazalarından veya online satış platformundan satın alınabiliyor. Ayrıca anlaşmalı mağazalarda da bulmak mümkün. Ürün henüz ülkemize gelmedi ancak kısıtlı sayıda da olsa gelmesi bekleniyor.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS