Microsoft Designer Bluetooth Mouse ile kablolardan kurtulun

Microsoft Designer Bluetooth Mouse ile kablolardan kurtulun

Microsoft’un Bluetooth destekli Microsoft Designer Bluetooth Mouse kabloları ortadan kaldırıyor. Şık tasarımlı fare Bluetooth Smart teknolojisi sayesinde ek bir donanım ya da kabloya ihtiyaç duymadan bilgisayar ve tabletlerde çalışabiliyor.

Microsoft’un donanım birimi tarafından geliştirilen ve Bluetooth teknolojisine sahip olan Microsoft Designer Bluetooth Mouse , şık ve modern tasarımı ile kabloları ortadan kaldırıyor. Dizüstü ya da tablet bilgisayar ile birlikte kullanılabilen Microsoft Designer Bluetooth Mouse, ince ve şık tasarımı ile masaüstüne farklı bir hava getiriyor.


Microsoft Designer Bluetooth Mouse 3


6 aya kadar pil ömrü


BlueTrack teknolojisi bulunan fare optiğin gücü ve lazerin keskinliğini birlikte kullanarak birçok farklı yüzeyde rahatlıkla çalışabiliyor. Hem sağ hem sol elle kullanılabilecek şekilde tasarlanan fare, 6 aya ulaşan pil ömrü ile uzun süreli kullanım imkanı sunuyor.


Microsoft Designer Bluetooth Mouse 2


Benzerlerinden farklı olarak Bluetooth teknolojisi ile kablosuz desteği sunan fare; bu sayede algılayıcı ya da özel aksesuar olmadan bilgisayar ya da tabletlerle birlikte kullanılabiliyor.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS