Microsoft Lumia 650 için geri sayım resmen başladı

Microsoft Lumia 650 için geri sayım resmen başladı

Windows 10 Mobil işletim sisteminin öncülerinden sayılabilecek modellerden bir tanesi olan Lumia 650 için geri sayım artık resmen başladı. Telefon hakkındaki iddialara bir fotoğraf son noktayı koydu.

Haberimizin içerisinde görebileceğiniz üzere Microsoft, yeni cihazlar üzerinde çalışmakta. Bu cihazlar arasında şimdilik tamamlanmaya en yakın olanı Lumia 650 gibi görünüyor. Son iki haftadır çeşitli çizim ve söylentilerle gündeme gelen cihaz artık bu fotoğraflar ise bir adım daha ciddiyet kazandı diyebiliriz. Daha önce de iddiaları destekleyici basın görselleri ortaya çıkmıştı.


Henüz Microsoft tarafından Lumia 650 için bir doğrulama veya yalanlama yapılmadı. Ancak modele artık kesin gözüyle bakmanın zamanı geldi. Ortaya çıkan tüm detaylar aynı doğrultuda ve cihaz fotoğraflandı.


Qualcomm Snapdragon 212 (bazı kaynaklarda Snapdragon 210 yazıyor) yongasından güç alacağı tahmin edilen Microsoft Lumia 650 modelinde dört çekirdekli ve 1.3 GHz (veya 1.1 GHz) hıza sahip bir işlemci, 1 GB RAM, 5 inç ekran, 720p çözünürlük bekleniyor. 2000 mAh kapasiteli batarya ise bu donanımın arkasındaki güç olacak. Cihazın ne zaman duyurulacağı, diğer teknik özellikleri ve muhtemel fiyatı henüz belli değil. Ancak Windows 10 Mobil işletim sistemiyle geleceği kesin.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS