Microsoft teşvik primi sistemine geçiyor

Microsoft teşvik primi sistemine geçiyor

“Nasıl mı?” Der dediğinizi duyar gibiyiz. “blogs.windows.com”da yer alan bilgilere göre Microsoft, yeni model Telefonlarını satın alanlara çeşitli hediyeler verecekmiş. Bunun için Microsoft, kampanya çalışmalarına bile başlamış.

Kampanya ilk olarak şu ülkeler için geçerli olacak: ABD, İngiltere, Fransa, Danimarka, Finlandiya, Norveç, İsveç’ten yeni Model Windows Phone’ları: “Lumia 950, Lumia 950 XL ve Lumia 550”yi alanlar yeni kampanyalardan da yararlanmış olacak.


Bu kullanıcılar, 2 farklı kampanyadan yararlanacak. Bu kampanyalar arasında: 1 yıllık Ücretsiz Office 365 Üyeliği yer alıyor.


Bu söylediğimiz ilk kampanya olacak. 2.ci kampanya da; 1 TB Dosya Depolama Alanı imkânı sağlayan 1 Yıllık One Drive Bulut Depolama Desteği.


İlerleyen zamanlarda bu kampanyaların kapsamı ve özellikleri daha da arttırabilir. Yani Ücretsiz Tablet ya da Windows 10 İşletim Sistemi de hediye edilebilir.


Bu haberimizden de görüldüğü üzere Microsoft’un işi diğer rakipleriyle gittikçe zorlaşıyor. Açılan makas nasıl kapanacak?


Bu Microsoft’un atacağı sağlam adımlara bağlı. Konuyla ilgili yeni gelişmeler oldukça bunları sizlerle paylaşacağız.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS