MIUI 13 popüler modellere geliyor

MIUI 13 popüler modellere geliyor

MIUI 13 popüler modellere geliyor

Donanımsal anlamda ürettiği iyi telefonlarını yazılım olarak da güçlü tutmaya çalışan Xiaomi,, MIUI 13 arayüz güncellemesini telefonlarına sunmayı sürdürüyor.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Gelen haberler, şirketin popüler modellerinden birinin daha bu güncellemeye kavuştuğunu bizlere söylüyor. Dilerseniz vakit kaybetmeden haberimizin detaylarına geçelim.

Akıllı telefon sektörünün yükselen yıldızlarından olan Xiaomi, Redmi ve POCO modelleri ile beraber ürün farklılaştırması yaparak pazardaki payını arttırmayı başardı. İşte bunlardan birisi olan POCO X3 NFC isimli model için MIUI 13 güncellemesi servis edildi. Android 12 temelli olan bu güncelleme sayesinde cihazda pek çok yeniliğin ortaya çıkacağını ifade edebiliriz. Söz konusu telefonun 2022 yılının sonlarında tanıtılacak olan MIUI 14 için de şanslı olduğunu söylemek mümkün.

Gücünü Qualcomm tarafından üretimi gerçekleştirilen Snapdragon 732G işlemcisinden alan POCO X3 NFC, 6 GB RAM ve 128 GB dahili depolama alanı ile beraber geliyor. 1080 x 2400 piksel çözünürlükte olan 6.67 inçlik bir ekrana sahip olan model, suya dayanıklı olduğunu da kanıtlıyor.

5.160 mAh’lik pil sayesinde kullanıcıların şarj anlamında pek bir sıkıntı yaşamayacağını da söylemek mümkün. Sırt kısmında 64MP + 13MP + 2MP + 2 MP olmak üzere dörtlü kamera kurulumu bulunan cihazın selfie kamerası ise 20MP’lik ve oldukça da iyi bir deneyim sunuyor.