Mortal Kombat 11 için göz alıcı kapak tasarımı

Mortal Kombat 11 için göz alıcı kapak tasarımı

Merakla beklenen dövüş oyunu Mortal Kombat 11 için kapak tasarımı yayınlandı. Oyunun yaratıcılarından Ed Boon, kapak tasarımını takipçileriyle paylaştı. Mortal Kombat serisinin yeni oyunu geçtiğimiz yılın sonlarına doğru duyurulmuştu. Warner Bros ve NetherRealm Studio tarafından geliştirilen Mortal Kombat 11 için yayınlanan tanıtım videosu da hayli merak uyandırıcıydı.

23 Nisan’da raflardaki yerini alacak olan Mortal Kombat serisinin yeni oyunu için merakla beklenen kapak tasarımı da nihayet ortaya çıktı. Projenin önemli isimlerinden biri olan Ed Boon, resmi Twitter hesabı üzerinden Mortal Kombat 11’in kapak tasarımını paylaştı.

Ed Boon, tanıtım videosunda olduğu gibi kapak tasarımında da Scorpion’u öne çıkarmış. Bu durum serinin yeni oyunundaki olayların Scorpion etrafında döneceğine işaret ediyor.
Bilindiği üzere serinin son 2 oyunu muazzam bir hikaye örgüsüne sahipti. Mortal Kombat 9, Mortal Kombat 1 ve 2 filmlerinin konusunu işlerken, Mortal Kombat 10 ise orijinal bir hikayeyle karşımıza çıkmıştı.

Muhtemelen 11. oyunda anlatılacak hikaye serinin önceki oyunlarıyla pek de ilişkili olmayacak. Elbette henüz bu konu hakkında konuşmak için erken.
Bu arada dip not olarak belirtelim. Oyunu ön sipariş ile satın alanlar için Mart ayında özel bir beta düzenlenecek. Dolayısıyla ön sipariş müşterileri Mortal Kombat 11’i çıkış tarihinden 1 ay önce deneme fırsatı bulacaklar.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS