Moto Z2 Play işte böyle görünecek

Moto Z2 Play işte böyle görünecek

Motorola’nın bir süredir üzerinde çalıştığı Moto Z2 Play sonunda ortaya çıktı. İşte Z2 Play’ın özellikleri ve tasarımı hakkındaki son detaylar.

iPhone 7 Plus'ın fiyatında 180 dolar indirim


Lenovo bünyesine katıldıktan sonra akıllı telefon pazarındaki varlığını güçlendiren Motorola model yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Zira Motorola şu anda birçok model üzerinde çalışıyor. Amiral gemisi sınıfın modellerinin yanı sıra, orta ve giriş segmentindeki müşteri kitlesini de kaybetmek istemeyen firma rakiplerinden öne çıkan tasarımlarıyla dikkat çekiyor.


Şu aralar firmanın üzerinde çalıştığımı modellerden birisi de Moto Z2 Play. Bu cihaz üzerine ilk sızıntılar geçtiğimiz ay gelmeye başlamıştı. Telefonun tasarım anlamında selefini fazlasıyla andıracağından söz ediliyordu. Geçtiğimiz gün ortaya çıkan bir görsel bu söylentilerin ne derece haklı olduğunu da gözler önüne serdi. Moto Z2 Play’in nasıl görüneceğini merak ediyorsanız aşağıdaki görseli inceleyebilirsiniz.


moto z2 play


Moto Z2 Play, tasarım anlamında Moto Z Play’i fazlasıyla andıran hatlara sahip. Bu da ilk jenerasyonda ki bazı Moto Z aksesuarlarının yeni jenerasyonda da kullanılabileceğini gösteriyor.


Moto Z2 Play gücünü Qualcomm’un orta seviyedeki işlemcisi Snapdragon 652’den alıyor. Sistemini 3GB RAM ile desteklemesi beklenen cihazın çift ana kamera ile gelmesi bekleniyor.


1080p çözünürlüğünde 5.5 inç ekrana sahip olan telefonun kutudan ilk çıktığında Android 7.0.1 ile çalışacağı iddia edilmekte. Moto Z2 Play ve diğer Z2 cihazlarının çıkış tarihine ilişkin kesinleşmiş bir bilgi ise bulunmuyor.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS