Son Dakika

Motorola bu sefer nostaljik bir video ile karşımızda

A A

25.05.2016 - 08:00 Son Güncelleme:

Motorola markası aktif olarak ülkemizde bulunmasa da dikkat çeken telefonlarıyla zaman zaman gündemimizde kendine yer buluyor. Bu sefer nostaljik bir video ile karşımızda.

Motorola bu sefer nostaljik bir video ile karşımızda

Bir dönem modellerini ülkemizde de satan Motorola, artık Türkiye’de aktif olarak bulunmuyor. Ancak ABD’de operatör destekli modelleri dikkat çeken özelliklere sahip olabiliyor. Android tarafında özellikle ABD pazarında aktif olan Motorola, Lenovo’nun da katkısıyla artık bambaşka bir firmaya dönüşüyor. Yayınlanan video bunun ilk örneklerinden.

Motorola Mobility isimli resmi YouTube hesabı üzerinden yeni bir video yayınlayan firma, bizi 2004 yılına götürüyor. O dönem ülkemizde de satışa çıkan kapaklı telefon Moto V3 RAZR modelinin ön plana çıktığı video, aslında firmanın gelecek planlarının habercisi niteliğinde.

Google ile bilim telefonunuzda

Videonun sonunda 9 Haziran 2016 tarihi işaret ediliyor. Firma, önümüzdeki ay yeni bir telefonla karşımıza çıkacak. Bu telefonun Moto X serisine ait olması bekleniyor. Kapaklı V3 RAZR modeline vurgu yapılması ise yine bir kapaklı telefonun gelebilecek olma ihtimalini akıllara getiriyor.