Motorola yeni nesil yonga setini tercih edecek

Motorola yeni nesil yonga setini tercih edecek

Motorola yeni nesil yonga setini tercih edecek

Motorola bir marka yöneticisi, kendi Weibo sayfasında bir teaser paylaştı ve yeni Moto Razr’ın Snapdragon 8+ Gen 1 yonga setinde çalışacağını açıkladı.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

İlk akıllı Moto Razr 2019’un sonlarında gelmişti. O zamanlar Motorola bize, katlanabilir kullanıcılar için amiral gemisi bir yonga setine sahip olmanın birinci öncelik olmadığını söylemişti.

Üç yıl sonra, durum tamamen değişti ve 2022 Razr’ın mevcut amiral gemisinin işlemcisinden %30 daha verimli olan ve yeni duyurulan yonga setini çalıştırmasını bekliyoruz. Son söylentiler, yeni telefonun hem dış hem de iç tarafında daha büyük ekranlara sahip olacağını öne sürdü ve iç panelin 120Hz yenileme hızını desteklemesini bekliyoruz.

Şirket eskisi kadar popüler bir marka değil ve o kadar ilgi görmüyor ancak yine de oyundan çekilmeyen marka elinden gelenin en iyisini ortaya koymaya devam ediyor. Özellikle şu anda katlanabilir telefon sektöründeki rekabet göz önüne alınırsa şirketin çok daha fazlasını yapması gerekebilir. Şirket katlanabilir sektöründe adını duyurmak için aktif adımlar atsa da bundan çok daha fazlasının gerekmesi söz konusu olabilir desek yanlış olmayacaktır.