Motorola yeni ürünleri tanıtmak için gün sayıyor

Motorola yeni ürünleri tanıtmak için gün sayıyor

Motorola yeni ürünleri tanıtmak için gün sayıyor

Motorola Razr 2022, Motorola X30 Pro ve S30 Pro’nun tanıtılacağı etkinlik için belirlenen yeni tarih açıklandı.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Bu yıl bitmeden birkaç farklı akıllı telefonu kullanıcılarla buluşturacak olan Motorola, 2 Ağustos’ta bir etkinlik düzenleyerek yeni telefonları Razr 2022 ve Edge X30 Pro’yu resmi olarak tanıtması bekleniyordu.

Ancak bu iki telefonun tanıtılacağı etkinliğe saatler kala Motorola şok bir kararla bu etkinliği iptal ettiğini açıkladı. Motorola’nın neden son dakikada bu etkinliği iptal ettiği sorusu cevapsız kaldı.

Motorola bu konuda net bir açıklama yapmasa da sonunda bu telefonları resmen tanıtacağı etkinlik için yeni bir tarih belirledi. Motorola Razr 2022 ve Edge X30 Pro, 11 Ağustos’ta düzenlenecek etkinlikte resmi olarak tanıtılacak. Etkinlikte Razr 2022 ve Edge X30 Pro’nun yanı sıra Motorola S30 Pro da tanıtılacak.

Henüz resmi olarak tanıtılmamış olsa da Motorola tarafından daha önce paylaşılan bilgiler sayesinde Motorola Razr 2022 hakkında ufak tefek detaylara hakimiz. İlk olarak Motorla Razr 2022, daha kıvrımlı hatlara sahip şık bir tasarıma sahip olacak gibi duruyor. Motorola’nın paylaşımlarında dikkat çeken bir diğer detay da telefonun çift arka kamerayla gelecek olması. Öte yandan telefonun dış yüzeyindeki ekran da bir önceki yılın modelinden daha büyük olacak.

Motorola S30 Pro ise Snapdragon 888+ yonga setinden güç alacak. RAM ve depolama alanı seçeneği konusunda ise üç farklı alternatifle kullanıcılara sunulacak. RAM seçenekleri 8, 12 ve 16 GB olacak. Dahili depolama alanı seçenekleri ise 128, 256 ve 512 GB.

6.55 inçlik FHD+ OLED ekranla gelen telefonun ekran yenilenme hızı 120 Hz. Batarya tarafına geldiğimizde ise karşımıza 4270 mAh’lık bir batarya çıkıyor. Bu bataryanın şarj hızı ise 68.2 W.