Motorola’nın ilk mağazası

Motorola’nın ilk mağazası

Geçtiğimiz hafta ABD’nin Chicago bölgesinde ilk fiziksel mağazasını açan Motorola, müşterilerin büyük ilgisini çekiyor. Çünkü bu mağaza şimdiye kadar görülen klasik dükkanlardan oldukça farklı. Motorola mağazalarında bir ürün satın almak yapabileceğiniz şeylerden sadece bir tanesi.

Motorola’nın ilk mağazasının içerisinde müşterilerin dikkatini çekebilecek etkinlikler var. Bunlardan ilk akla geleni bir ürün satın almak. Ancak mağaza içerisinde firmanın yeni ürünü DROID Turbo 2’ye çeşitli işkence testleri yapabiliyorsunuz. Tahta, asfalt ve seramik yüzeylere bu telefonu düşürüp dayanıklılığına bakabiliyorsunuz. DROID Turbo 2’nin dayanıklı ekranı ile bu pek sorun olmuyor.Ayrıca Motorola Moto X Pure Edition modelinin tüm renklerini tek bir masada bulabiliyor ve satın alabileceğiniz tüm arka kapakları istediğiniz renk telefonda deneyebiliyorsunuz. İstediğiniz kombinasyonları telefonun üzerinde canlı canlı görmeniz mümkün.


Fotoğraf meraklıları da unutulmamış. Profesyonel ışıklar ve perde ile istediğiniz modelin kamerasını test edebiliyor ihtiyaçlarınıza uygun telefonu belirleyebiliyorsunuz. Tabii bunun yanında kahve ve pasta alabileceğiniz bölümler de var. Kısacası Motorola, mağazacılık işinde yeni olmasına rağmen büyük ölçüde dikkat çekiyor. Bu alanda lider görülen Apple’ın pabucunu dama atacak cinsten farklılıklar mevcut.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS