Nike’tan sınırlı sayıda özel Apple Watch NikeLab!

Nike’tan sınırlı sayıda özel Apple Watch NikeLab!

Nike yaklaşık olarak 7 ay önce tanıtılan Apple Watch Series 2 için yeni bir ürün üzerinde çalışıyor. İşte Apple Watch NikeLab hakkındaki detaylar.

Apple yaklaşık olarak 7 ay önce Apple Watch Series 2’nin de tanıtımını gerçekleştirmişti. Gerçekleşen bu tanıtımda dünyaca ünlü spor ürünleri markası Nike ile bir işbirliğine gidildiği ve bazı ekstralara sahip Nike destekli bir Apple Watch modelinin de satışa sunulacağı belirtilmişti.


Apple Watch Nike+ ismiyle satışa sunulan bu model, temel özellikler baz alındığında normal Apple Watch’lar ile aynı performansa sahipti. Sadece içerisinde bazı Nike uygulamaları ve farklı bir tasarım çizgisi bulunuyordu.


Nike bu tanıtımdan tam 7 ay sonra yeni bir Apple Watch modeli daha yayınlamaya karar verdi. Firmadan yapılan açıklamada Apple Watch NikeLab ismiyle yayınlanacak olan yeni modelin sınırlı sayıda üretileceği belirtildi.


Apple Watch NikeLab, Apple Watch Nike+’a nazaran daha farklı bir tasarım çizgisine sahip olacak. Bunun haricinde saatin ekstra bir özelliği bulunmayacak.


Sınırlı sayıda üretilecek olan Apple Watch NikeLab’ın satışları ise 27 Nisan’dan itibaren başlayacak. Nike, bu saatleri sadece NikeLab mağazalarında satmayı planlıyor. Yeni Apple Watch modellerinin fiyatı ise henüz netlik kazanmış değil. Fakat sınırlı sayıda üretilen bir ürün olduğundan, normal modellere nazaran daha yüksek bir fiyat etiketine sahip olması bekleniyor.


Apple Watch NikeLab’ın ülkemizde satışa sunulup sunulmayacağı ise henüz netlik kazanmış değil.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS