No Man’s Sky’a güncelleme geliyor

No Man’s Sky’a güncelleme geliyor

Çıkışından itibaren birçok tartışmaya gebe olan No Man’s Sky, yeni güncelleme ile oyunda yapılacak değişimlerin ilk sinyalini verdi.

No Man’s Sky bağımsız bir geliştirici olan Hello Games tarafından yapılmış bir oyun. Oyunda uzay geminiz sayısız gezegeni keşif edebilme vaadini veren No Man’s Sky, Sony aracılığı ile piyasaya sunuldu. Oyun böyle bir beklenti sunduğundan hali ile büyük bir beklenti içerisinde geldi. Fakat oyunu oynayan kullanıcıların büyük bir çoğunluğu oyundaki eksikliklerin farkına vardı ve çoğu kişi para iadesi talep etti. Oyun tekdüze olmaktan kendisini alamayan bir oynanışa sahipti. Keşif edilebilecek milyonlarca gezegende birbirine benziyordu. Ayrıca oyunda co-op özelliğinin olmaması da büyük eleştiri konusu oldu. Sonuç olarak milyonlarca olumsuz geri bildirime Hello Games uzun bir süre sessiz kaldı. Hack şokunu da atlattıktan sonra firma yeni güncellemenin duyurusunu yaptı.


Ne gereği vardı dedirten 17 icatBüyük Bir Güncelleme Olmadığını Belirttiler


Firma yaptığı açıklamada gelecek olan güncellemenin her ne kadar büyük bir güncelleme olmasa da, değişim sürecinin başlangıcı olacağını belirtti. Firmanın duyuru ile birlikte paylaştığı açıklamayı aşağıdan okuyabilirsiniz.“Küçük ekibimiz 9 haftadır geliştirme süreci üzerinde sıkı bir şekilde çalışıyor, Foundation güncellemesi için onaylama ve testler yapılıyor. Bu bizim en büyük güncellememiz olmayacak, bir şeyin başlangıcı olacak.

 

No Man’s Sky’ın çıkışından beri yoğun ve dramatik tartışmalar oldu. Sessiz kaldık, ancak dinliyoruz ve oyunu iyileştirmeye odaklandık. Ekibimiz bu konuda çok tutkulu. Olumlu ya da olumsuz geri bildirimler oyunu daha iyi hale getirmek için yardımcı olacaktır. Bu güncelleme uzun bir yolculuğun ilk adımı olacak. Umarız bize katılırsınız.

Teşekkürler
Hello Games”
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS