Nokia 9 için tanıtım tarihi verildi

Nokia 9 için tanıtım tarihi verildi

HMD Global’in üst düzey yöneticilerinden Juho Sarvikas, kısa süre önce Twitter hesabında bir mesaj paylaşmış ve 24 Şubat’ta teknoloji severlere gösterecekleri ürünler için heyecanlı olduğunu dile getirmişti. 

Şimdi de HDM tarafından teknoloji basınına davetiyeler gönderilmeye başlandı. Buna göre firma, 24 Şubat’ta, MWC 2019 kapsamında özel bir etkinlik gerçekleştirecek ve ürünlerini tanıtacak. Bu ürünler arasında en çok merak edilen, uzun süredir söylenti ve sızıntı haberleri de gelen Nokia 9.

PureView takısıyla gelmesi beklenen Nokia 9, tahmin edileceği üzere kameralarıyla ön plana çıkacak. Cihazın arka tarafında 5 tane kameranın olması ve bu kameralardan bir tanesinin gelişmiş optik zoom desteğine sahip olması bekleniyor. Çipset tarafında da Snapdragon 845 söylemleri var.

Bu arada, tanıtılacak telefonlardan bir tanesinin de Nokia 8.1 Plus olması bekleniyor. 6.22 inch ekranı olduğu söylenen telefonun ön kısmında fiziksel tuş bulunmuyor ve selfie kamerası da adeta ekrana yedirilmiş olarak geliyor. En azından yayınlanan render görüntülerden yola çıkarak bunları söyleyebiliriz.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS