hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Note 9’a geçmek isteyenlere alternatif yöntem

  Note 9’a geçmek isteyenlere alternatif yöntem
  expand
  KAYNAKEcevit Bıktım

  Samsung Galaxy Note 9, Samsung mağazalarında, Samsung Online Mağaza’da ve kampanyaya katılan yetkili satış noktalarında değişim kampanyası başlattı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Galaxy Note serisinin yeni üyesi Galaxy Note 9’a geçmek isteyenler; Samsung mağazalarında,Samsung Online Mağaza’da ve kampanyaya katılan yetkili satış noktalarında devam eden Galaxy’nin En İyi Değişim Kampanyası kapsamında Samsung veya kampanyaya dahil edilmiş diğer markalardaki belirli eski telefonlarını getirdiklerinde, kampanya şartlarını sağlamaları koşuluyla indirimli olarak yeni Galaxy Note 9’a sahip olma fırsatı yakalıyor.

  İndirim miktarı eski telefonun modeline ve fiziki durumuna bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Kullanıcılar Samsung mağazalarına veya kampanyaya katılan yetkili satış noktalarına giderek; kampanya koşullarını, kampanyaya dahil edilen telefon modellerini ve sağlanabilecek indirim miktarını öğrenebiliyorlar.

  Samsung Online Mağaza’da sağlanabilecek indirimlere, kampanya koşullarına ve kampanyaya dahil edilen belirli eski telefonlara ise shop.samsung.com/tr adresinden ulaşılabiliyor.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow