Nothing’in yeni ürünün ne olduğu belli oldu

Nothing’in yeni ürünün ne olduğu belli oldu

Nothing’in yeni ürünün ne olduğu belli oldu

İlk akıllı telefonunun yakaladığı başarıyla birlikte iyi bir momentum yakalayan şirket, zaman kaybetmeden ürünlerine yenilerini eklemeyi planlıyor.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Hatırlayacağınız gibi şirket geçtiğimiz günlerde bir açıklama yaparak çok yakında üçüncü ürünlerini de piyasaya süreceklerini duyurmuştu. Nothing’in ilk açıklamada herhangi bir detay vermediği bu ürünün ne olacağı sonunda belli oldu.

Şirketin piyasaya süreceği üçüncü ürün, Ear Stick adını taşıyan bir kablosuz kulaklık olacak. Bildiğiniz gibi şirketin piyasaya sürdüğü ilk ürün de bir kablosuz kulaklıktı. Onu ilk akıllı telefonu ile takip eden şirket, üçüncü ürünü ile yine kablosuz kulaklık pazarına dönüyor.

Bu yıl bitmeden kullanıcılarla buluşacağı açıklanan Ear Stick, oldukça ilginç, silindir bir tasarıma sahip. Kulaklık bu tasarımıyla daha çok bir kozmetik ürününü andırıyor. Zaten şirket de bu yeni ürününü bir defile sırasında görücüye çıkaracak.

Bugün paylaşılan fotoğraflarla birlikte silindir şeklindeki şarj kabını görme şansı yakaladığımız Ear Stick’in kendisinin de önümüzdeki günlerde yüzünü göstermesi bekleniyor.