Office 2016’ya hazır mısınız?

Office 2016’ya hazır mısınız?

Windows 10 ile birlikte Microsoft diğer yazılımları da güncelliyor. Office 2016 beklenen güncellemelerden bir tanesi. Microsoft, Office 2016 sürümü hakkında bazı bilgileri basına sızdırdı.

İddialar, Office 2016 sürümünün önümüzdeki ay çıkacağı yönünde oldukça güçlü. Yeni Office sürümünde, yazılımların işlevine dair çok büyük değişiklikler ve yenilikler bulunmayacak. Ancak arayüz ve kullanım kolaylığı açısından kayda değer yenilikler olacak. En önemli yenilik Windows 10 ile birlikte sunulacağı için dokunmatik kullanım deneyimini artırma yönünde olacak.


Beklenen önemli bir yenilik ise Office yazılımlarına gelecek olan renk ve tema desteği. Office 2016’ya geçtikten sonra yeni arayüzü beğenmezseniz eski arayüzde kalabilecek hatta daha eski Office sürümlerinin görünümünü bile kullanabileceksiniz. Office 2016’nın 22 Eylül tarihinde çıkması bekleniyor. Mac, iOS ve Android destekleri ile de Office 2016 her platformdan kullanıcıya erişecek. Bahsettiğimiz tüm yenilikleri Word, Excel, PowerPoint ve Outlok yazılımlarında görebileceğiz.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS