OnePlus 11 5G’nin küresel sürümünün detayları ortaya çıktı

OnePlus 11 5G’nin küresel sürümünün detayları ortaya çıktı

OnePlus 11 5G’nin küresel sürümünün detayları ortaya çıktı

Cihazın küresel ve Çin sürümleri aynı özelliklere sahip olacak. Bununla birlikte, yeni sızıntıya göre, küresel sürümün hızlı şarj özellikleri Çin sürümünden daha yavaş olacak.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Çin’de bulunan OnePlus 11 5G , 100W SuperVOOC şarj özelliği ile kullanıcılara sunulmuştu. Küresel pazardaki versiyonu ise gelen bilgiler doğrultusunda OnePlus 11 5G’nin 80W şarjı destekleyeceğini ortaya koyuyor. Çince ve küresel sürümler, Android 13 işletim sisteminde çalışacak. İlki bir ColorOS 13 deneyimi sunarken, ikincisi bir OxygenOS 13 şansı tanıyacak.

Cihaz 6.7 inçlik bir ekrana, Snapdragon 8 Gen 2 yonga setine, 16 GB’a kadar RAM’e, bir uyarı kaydırıcısına ve profesyonel düzeyde portreler ve endüstri lideri renkler sunan Hasselblad Ambient Photography özellikli üçlü kamera birimine sahip olacağını da belirtiyor. Bu, yazılım deneyimi ve şarj etme yeteneklerindeki farklılıklar dışında, diğer özelliklerin OnePlus 11’in Çin ve küresel sürümlerinde aynı kalabileceğini gösteriyor.

Tipster Mukul Sharma’ya göre, OnePlus 11 5G renk çeşitlerinin pazarlama adları Titan Black ve Eternal Green. Daha önce açıklandığı gibi , OP11’in global sürümünün temel modelinin 8 GB RAM ve 128 GB depolama sunması bekleniyor. Küresel modelin en yüksek varyantının 16 GB RAM sunması bekleniyor. Buna karşılık, Çince sürümü, temel modelinde 12 GB + 256 GB yapılandırma sunuyor.