Son Dakika

OnePlus 3 hızlı şarj olacak

A A

07.05.2016 - 09:00 Son Güncelleme:

Bu yaz çıkması beklenen OnePlus 3 hakkında yeni detaylar ortaya çıktı. Telefonun daha yüksek bir batarya kapasitesine ve hızlı şarj teknolojisine sahip olacağı söyleniyor.

OnePlus 3 hızlı şarj olacak

Merakla beklenen OnePlus 3’ün çıkışı yaklaştıkça telefon hakkında daha fazla detay ortaya çıkıyor. Hatırlayacağınız gibi telefonun teknik özellikleri ve ilk görüntüleri geçtiğimiz günlerde internete sızdırılmıştı. Bugün de telefonun batarya kapasitesi ile ilgili ilk detaylar meydana çıktı. Gelen bilgilere göre OnePlus 3, OnePlus 2’ye göre daha büyük bir batarya ile gelecek. OnePlus 2’de 3300mAh olan batarya kapasitesi, bu yeni telefonla birlikte 3500mAh’a yükseltilmiş durumda.

OnePlus’ın batarya konusundaki tek yeniliği bu değil. Şirket yeni amiral gemisinde, yeni bir şarj teknoloji kullanacak. Bir diğer Çinli telefon üreticisi olan Oppo tarafından geliştirilen bu şarj teknolojisi, telefonun çok daha hızlı şekilde şarj edilmesini sağlayacak.

Anonymous bankalara saldıracak

Super VOOC adını taşıyan bu teknoloji sayesinde telefon sadece 15 dakikada tam şarj olabilecek. Bu yeni eklentiyle birlikte daha da heyecan verici bir hal alan OnePlus 3’ün en geç Haziran ayında tanıtılması bekleniyor.

oneplus one 3