OnePlus 5T erteleniyor mu?

OnePlus 5T erteleniyor mu?

OnePlus 5T’nin çıkış tarihi ile ilgili yeni detaylar paylaşıldı. OnePlus’ın yeni telefonu beklenenden daha geç bir tarihte gelebilir.

Bildiğiniz gibi OnePlus önümüzdeki günlerde yeni telefonunu satışa çıkaracak. OnePlus 5T adını taşıyan telefon son günlerde çeşitli sızıntılar ve söylentilerle sık sık gündeme geldi. Bu söylentilerde OnePlus’ın telefonunu 5 Kasım’da resmen tanıtacağı iddia ediliyordu. Ancak bu iddialar OnePlus tarafından yalanlandı. Bu yüzden telefonun çıkış tarihi şimdiye kadar gizemini korudu.


Ancak sızıntılarıyla ünlü @evleaks’in bugün paylaştığı bilgiler çıkış tarihine dair önemli detayları ortaya çıkardı. Güvenilir iki kaynaktan aldığı bilgileri paylaşan @evleaks, ilk olarak OnePlus gerçekten de 18:9 ekranlı yeni bir telefon üzerinde çalıştığını doğruladı. OnePlus 5T olduğuna kesin gözüyle bakılan bu telefonun çıkış tarihine gelecek olursak, evleaks’e göre telefon gerçekten de kasım ayında tanıtılacak. Ancak telefonun tanıtımı kasımın son haftasına kalacak. Çünkü şirkete yakın kaynaklara göre telefonun çıkışı en erken 20 Kasım’da olacak.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS