OnePlus 8 Mart için büyük bir duyuru yaptı

OnePlus 8 Mart için büyük bir duyuru yaptı

OnePlus 8 Mart için büyük bir duyuru yaptı

OnePlus 9 serisi için bir çıkış tarihi duyurdu. Bu tarih muhtemelen resmi lansman tarihi olacağı tahmin ediliyor.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Yeni OnePlus amiral gemileri, gerçek lansman etkinlikleri değil. Kısa teaser sadece “Ufukta yeni bir şey var”sloganını içeriyor. Sayfanın başlığı bir telefon serisini ima ediyor. Bu serideki üç telefonu belirten OnePlus 9 serisiyle ilgili birçok sızıntı haber paylaşıldı.

OnePlus 9E / Lite, 90Hz yenileme hızına sahip 6.5 inç FHD + ekran, Snapdragon 690 yonga seti ve 64MP birincil kamera ile uygun fiyatlı bir giriş olacak. Vanilya OnePlus 9, yenileme hızını 120Hz’e yükseltip, amiral gemisi Snapdragon 888 yonga seti tarafından desteklenecek.

Arkasında 48 MP ana kamera bulunan üçlü bir kamera kurulumu bekliyoruz. 9 Pro, 120 Hz yenileme hızına sahip LTPO panelli daha büyük kavisli 6,78 inç QHD + ekrana sahip olacak. Ayrıca cihaz 65W kablolu ve 45W kablosuz şarjlı Snapdragon 888 ve 4.500 mAh pil desteğine sahip olacak.

Kameralara gelince, geniş, ultra geniş, makro ve derinlik sensör modülü düzeni bekleniyor. Ancak cihazda belirtilen özel bir periskop yok. 48 MP ana kamera ve 16 MP özçekim kamerası hakkında söylentiler sızmıştı. Ancak detaylı bilgi henüz paylaşılmadı. OnePlus, 9 Pro’nun kameraları için Hasselblad ile birlikte çalışıyor. Bu nedenle beklentiler önceki yıllara göre daha yüksek olacak.