Son Dakika

OnePlus 8T Warp Charge 65 ile gelecek

A A

28.09.2020 - 11:46 Son Güncelleme: | Haber Kaynağı: Donanım Günlüğü

OnePlus’ın yeni üst seviye modeli 8T süper hızlı şarj teknolojisiyle geliyor. İşte OnePlus 8T ile ilgili detaylar.

OnePlus 8T Warp Charge 65 ile gelecek

Genel olarak ürettiği üst segment modellerle dikkatleri üzerine çeken OnePlus önümüzdeki günlerde yeni amiral gemisi modelini satışa sunacak. 8T ismiyle çıkacak olan yeni modelin pek çok özelliği de şimdiden netleşmiş durumda.

Geçtiğimiz günlerde OnePlus’ın yeni modelinde 120Hz’lik FullHD+ çözünürlüğünde bir ekran kullanacağı kesinleşmişti. Şimdi de telefonda yer alacak olan batarya ve hızlı şarj teknolojisi hakkında yeni detaylar ortaya çıktı.

Sızdırılan son raporlara göre OnePlus yeni amiral gemisi modelinde Warp Charge 65 isimli hızlı şarj teknolojisini kullanacak. Bu hızlı şarj sayesinde telefon dakikalar içerisinde tam şarja ulaşabilecek.
OnePlus’ın yeni kullandığı Warp Charge 65 teknolojisi sayesinde 8T modeli 4500 mAh’lık bataryasını yalnızca 39 dakika içinde tam şarja ulaştıracak.

Ayrıca telefon 15 dakika içerisinde yüzde 58 oranında şarj olabilecek. Muhtemelen OnePlus bu modelini ilk etapta Çin’de satışa çıkaracaktır. Telefonun Türkiye pazarına gelip gelmeyeceği ise şimdilik netleşmiş değil.

Malum son dönemde bazı e-ticaret siteleri üzerinde OnePlus Türkiye garantili ürünler satılıyor. Lakin bu ürünlerin gerçekten OnePlus garantisi altında olup olmadığı belli değil. Çünkü OnePlus Türkiye’ye geldiğine dair resmi bir açıklamada bulunmadı. Belki önümüzdeki dönemde konu hakkında resmi bir açıklama gelebilir.