OnePlus Nord Watch tasarımı belli oldu

OnePlus Nord Watch tasarımı belli oldu

OnePlus Nord Watch tasarımı belli oldu

Akıllı saat dünyasında kendisine ait bir kitle oluşturmak isteyen ve bu nedenle Nord Watch modeline fazlasıyla güvenen OnePlus, artık çalışmalarında bir hayli sona yaklaştı.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Geçtiğimiz günlerde bizzat kendi internet sitesinde yeni akıllı saat modelinin tasarımına ilişkin bir görsel paylaşan Çinli şirket, bu görüntüyle Nord Watch’ın kavisli bir ekrana ve yan tarafında ise yuvarlak bir düğmeye sahip olacağını göstermişti.

İşte OnePlus Nord Watch’ın yeni tasarım görüntüleri ise bu defa şirketin Hindistan’daki resmi web sayfasından geldi. Şirket tarafından paylaşılan ve render görüntüleri olduğu ifade edilen bu yeni fotoğraflar sayesinde, artık OnePlus Nord Watch’ın tam olarak neye benzediğini öğrenmiş olduk. 1,78 inç büyüklüğünde 2,5D AMOLED ekran ile karşımıza çıkacak olan cihaz 500 nit parlaklık, 60Hz yenileme hızı ve 326 ppi piksel yoğunluğu özelliklerine sahip olacak.

Açıklanan bilgilere göre 100’ün üzerinde spor modunu destekleyeceği belirtilen yeni akıllı saatte aynı zamanda kandaki oksijen seviyesini ölçme, uyku takibi, adam sayar gibi standartlaşmış özelliklerin tamamı da bulunacak.

Batarya büyüklüğü konusunda henüz bir açıklama yapılmasa da, OnePlus Nord Watch’ın 30 güne kadar bekleme ve 10 güne kadar da kullanma süresine sahip olduğu belirtiliyor. Tabi gerçek hayatta bu süreler ne kadar geçerli olur işte onu da cihazın önümüzdeki günlerde tanıtılmasından sonra test etmiş olacağız.