Oppo F5 üç farklı seçenek ile satılacak

Oppo F5 üç farklı seçenek ile satılacak

Çin’in önde gelen telefon üreticilerinden Oppo yeni akıllı telefonu F5’i önümüzdeki hafta düzenleyeceği etkinlikle resmen tanıtacak. Özellikle selfie kamerası ve 18:9 ekranı ile dikkat çeken telefon bugüne kadar çeşitli sızıntılarla karşımıza çıktı. Bu sayede de telefonun özellikleri hakkında birçok detay belli oldu.

Önümüzdeki hafta resmen tanıtılacak Oppo F5 üç farklı versiyonla geliyor. Her üç versiyon da bugün yayınlanan yeni bir görüntü sayesinde ortaya çıktı.


Ancak telefonun resmen tanıtılmasına sadece bir hafta kala daha önce duymadığımız yeni bir detay daha ortaya çıktı. Tayland’da paylaşılan son görüntüler Oppo F5’in üç farklı versiyonla satışa çıkacağını ortaya çıkardı. Telefonun standart versiyonuna F5 6 GB ve F5 Youth olmak üzere iki farklı versiyon daha eşlik edecek.


Oppo F5 6 GB adından da anlaşılabileceği gibi 6 GB RAM ile geliyor. Bu versiyon 4 GB RAM’e sahip standart modelden daha güçlü bir cihaz olacak. F5 Youth ise standart modelden biraz daha düşük özelliklere sahip. Youth’un en önemli eksikliği selfie kamerası konusunda. Standart modelde 20 megapiksel olan selfie kamerası Youth modelinde 16 megapiksele düşürülmüş.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS