Oppo Find N2 ailesi ile ne zaman tanışacağız

Oppo Find N2 ailesi ile ne zaman tanışacağız

Oppo Find N2 ailesi ile ne zaman tanışacağız

Katlanabilir telefon çıkaran Çinli telefon üreticilerinden biri olan Oppo, yıl bitmeden katlanabilir telefonlarına iki yeni model daha ekleyecek.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz haftalarda gelen bilgilerde, Oppo’nun Find N2 ve Find N2 Flip adını taşıyan yeni katlanabilir telefonlarını aralık ya da ocak ayında tanıtacağı iddia edilmişti. Gelen son bilgiler bu iddianın doğru olduğunu ispatlarken, daha net bir çıkış tarihine sahip olmamızı sağladı.

Digital Chat Station tarafından paylaşılan bilgilere göre Oppo, yeni katlanabilir telefonlarını Inno Day 2022 etkinliğinde tanıtacak. Bildiğiniz gibi şirket Inno Day etkinliklerini aralık ayında düzenliyor.
Inno Day 2022 için henüz net bir tarih açıklanmamış olsa da aralık ayı ortasında gerçekleşmesini bekleyebiliriz. Digital Chat Station gibi genelde haklı çıkan bir hesap tarafından paylaşılan bu bilgiyle birlikte, Oppo Find N2 ve Find N2 Flip’in aralık ayı ortasında tanıtılacağı büyük ölçüde kesinleşmiş oldu.

Oppo Find N2’nin iç ekranı 7.1 inçlik bir AMOLED ekran olacak. Telefonun ekran yenilenme hızı 120Hz olacak. 12 GB RAM’e sahip telefonun dahili depolama alanı ise 256 GB olacak. Yonga seti hakkında net bir bilgi bulunmuyor. Ancak Snapdragon 8+ Gen 1 olacağı düşünülüyor. Öte yandan telefonun 50 + 48 + 32 megapiksellik bir üçlü arka kameraya sahip olacağı söyleniyor.