hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Oyunculara özel Tablet geliştirdiler

  Oyunculara özel Tablet geliştirdiler
  expand
  KAYNAKDonanım Günlüğü

  ROG ve ACRONYM, özel sürüm Zephyrus serisinden sonra güçlü bir tablette oyun oynamak isteyenler için ROG FLOW Z13’i tasarladı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Moda, sanat, teknoloji ve Web3 dünyasını bir araya getirmeyi amaçlayan yeni cihaz, 3 Nisan 2023’ten itibaren dünya çapında satışa sunulacak. Güçlü cihaz, Intel Core i9-13900H işlemci ve NVIDIA GeForce RTX 4070 GPU dahil olmak üzere profesyonel düzeyde özelliklere sahip. Bu büyük gücün en önemli özelliği ise taşınabilirliği ve gerçek dünyada kullanımı teşvik etmek için tasarlanmış tablet boyutunda bir kasaya sahip olması. Ustalıkla tasarlanmış entegre taşıma sistemi, birden çok modda kullanıma izin veren çok yönlü bir kayış kullanıyor. Her yönde tutuş sağlamak için içe yerleştirilen lastik tutacakların yanı sıra cihazı kazara çarpma veya düşmelere karşı korumak için köşeleri de ekstra güçlendirildi.

   Ultra çok yönlü kullanım

  ROG FLOW Z13-ACRNM RMT02, ROG’nin her senaryoya uyum sağlayabilen ultra ince cihazlarla “çok yönlü oyun” sunmayı amaçlayan 2023 Flow serisinin bir parçası. Flow Z13, ACRONYM ve ROG için bu çok yönlülüğü profesyonel özellikli işleme ve grafikler gerektiren diğer kullanımlara genişletmek için mükemmel bir platform.

  Entegre taşıma sistemi ve sabitlenmiş tutma yerleri, hareket halindeyken kullanıma yardımcı olurken, entegre destek ayağı, RMT02’yi kolayca oyun oynamak, içerik oluşturmak veya içerik görüntülemek için mükemmel olan geleneksel bir dizüstü bilgisayar formuna dönüştürebiliyor. Destek ayağı, makine dikey yöndeyken de kullanılabiliyor, bu da onu her iki açıdan da eller serbest olarak kullanabilen tek Z13 yapıyor.
  Nefes kesen performans

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Ürün Intel Core i9-13900H işlemci NVIDIA GeForce RTX 4070 GPU’ya sahip. ROG, cihaza 65W termal kapasitenin yanı sıra bir MUX Switch ve Nvidia Advanced Optimus da ekledi. Ayrıca ROG Akıllı Soğutma sistemi ile %44 anakart kapsama alanına sahip bir buhar odasıyla güçlendirdi.

  Sıvı metal ve ark akışlı fanlar, 0db ortam soğutması sağlıyor. Cihaz ayrıca XG Mobile’ı destekliyor. 16:10 en boy oranıyla ROG Nebula ekran ise can alıcı diğer özelliklerinden. Ekranla ilgili diğer özellikler arasında 165 Hz yenileme hızı, 500 nit parlaklık ve Gorilla Glass DXC ile %100 DCI-P3 dokunmatik ekran paneli de yer alıyor.

  Yeni Z13, Type-A, Type-C ve MicroSD bağlantı seçenekleriyle donatıldı. Ayrıca Thunderbolt 4 ve Wi-Fi 6E önemli özellikleri arasında. Tamamen CNC frezelenmiş metal bir kasaya sahip cihaz, Type-C bağlantı noktası üzerinden 130 W hızlı şarjı destekliyor.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow