Özel tasarım t-shirt tasarlamak artık çok kolay

Özel tasarım t-shirt tasarlamak artık çok kolay

Özel tasarım t-shirt alanında butik iş mi kuracaksınız? Geniş Format Yazıcı segmentinde tekstilden iç-dış mekan reklamcılığa, CAD’den fotoğrafa farklı alanlarda çözümler sunan Epson’un hizmetlerini Geniş Formatlı Ürünler Kanal Müdürü Ersel Şamiloğlu ’ndan dinledik.

Ersel Şamiloğlu : “Geniş format yazıcılar aslında hayatımızın her alanında mevcut. İşe giderken yolda gördüğünüz bir billboard baskısından, evinizde kullandığınız desenli perdenin üretimine kadar tümünde bir geniş formatlı yazıcının imzası var. Üretmek istedikten sonra biz  tüm girişimci ve yatırımcılara maksimum kaliteyi minimum maliyetle sunmak üzere buradayız. Girişimciler genelde ilk yatırım maliyetinden çekinirler.

Burada bir örnek vermek isterim. Mesela t-shirtler. Hepimizin kullandığı ve özellikle de son dönemde özel baskılı-tasarım olanlarını tercih ettiğimiz bir giysi. Bu alanda iş kurmak isteyen bir girişimci oldukça uygun bir ilk kurulum sermayesiyle ve Epson’un sadece tek bir makinesiyle hayalini gerçekleştirebilir” dedi.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS