Son Dakika

Peacemaker dizisi ile ilgili bomba iddia

Peacemaker dizisi ile ilgili bomba iddia

Peacemaker dizisi ile ilgili bomba iddia

HBO Max’ta yayınlanacak olan Peacemaker dizisi hakkında bazı yeni detaylar ortaya çıktı. İşte ayrıntılar.

Bilindiği üzere önümüzdeki yıl yeni Suicide Squad filmi vizyona girecek. Bu filmde ilk filmde yer alan karakterlere yenileri de eklenecek. Nitekim Peacemaker da bunlardan biri. Üstelik Peacemaker karakterini yakından tanıdığımız isimlerden biri olan John Cena canlandıracak.

Şimdiye kadar dizi hakkında kesinleşen tek şey Peacemaker’ın HBO Max’ta yayınlanacağı. Yani henüz yayın tarihi vb. detaylar netleşmiş değil.

Yine de dizi hakkında söylentiler çıkmaya devam ediyor. Bu söylentilerden sonuncusu ise Suicide Squad filmindeki bazı karakterlerin dizide de görüneceği.

Malum dizide çok ünlü isimler de mevcut. Bu isimler arasında Margot Robbie de yer alıyor. Robbie’nin dizide kısa bir an görünmek için bile ne kadar ücret isteyeceği malum. Dolayısıyla Suicide Squad filmindeki popüler karakterlerin dizide görünmesi biraz zor.

Fakat Robbie haricindeki isimleri dizide görme ihtimalimiz biraz daha yüksek. Elbette bunu da zaman gösterecek.

Öte yandan şunu da belirtmemiz gerekiyor. Dizinin ve filmin DC sinematik evreniyle ilişkili olup olmayacağı şimdilik netleşmiş değil. Aslına bakılırsa DC sinematik evreniyle ilgili pek çok detay şu anda soru işareti halinde. Çünkü The Flash filmi ile birlikte evrenin resetlenmesi söz konusu. Dolayısıyla bekleyip göreceğiz. Umarız DC de sonunda bir dikiş tutturur.