Power Rangers Legacy War sonunda yayınlandı

Power Rangers Legacy War sonunda yayınlandı

Geçtiğimiz Ocak ayında iOS ve Android için duyurulan Power Rangers Legach War, efsanevi serinin filmi ile eş zamanlı olarak yayınlandı.

Stephen Hawking'in sesi olmak için sıraya girdiler


Ocak ayı içerisinde iOS ve Android için duyurulan Power Rangers Legacy War isimli oyun geçtiğimiz gün yayınlandı. iOS ve Android platformu için yayınlanan dövüş oyunu, kaliteli grafikleri ve F2P yapısıyla dikkatleri üzerine çekiyor.


Eğer 90’lı yıllarda çocukluk geçirdiyseniz, Power Rangers isimli yabancı diziyi az çok hatırlayacaksınızdır. Ülkemizde de bir dönem yayınlanan bu yapım özellikle küçük yaştaki çocukların sevgisini kazanmayı başarmıştı. Tabi sonrasında pek çok şey gibi, Power Rangers’ta çocukları şiddete yönelttiği gerekçesiyle ülkemizde yayından kaldırılmıştı.Power Rangers efsanesi geçtiğimiz günlerde vizyona giren yeni filmle birlikte tekrardan alevlendi. İlk defa bu kadar devasa bir bütçe ile seyircilerin karşısına çıkan yapım, dünya ile aynı anda ülkemizde de vizyona girdi.


Filmle hemen hemen eş zamanlı olarak bir de mobil oyun yayınlandı. Power Rangers Legacy War ismi ile yayınlanan yapım, geçmişten günümüze hemen hemen tüm Power Rangers’ları içeren bir yapıya sahip. Yani 90’lı yıllarda o mini dizide izlediğiniz Rangers’tan tutunda, geçtiğimiz gün beyaz perdedeki yerini alan Rangers’lara kadar geniş bir karakter topluluğuna sahip.


Oyunun en güzel yanı ise Free to Play dediğimiz bir yapıya sahip olması. Yani bu yapımı App Store ya da Google Play’den ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS