Prey PC demosu çıkacak mı?

Prey PC demosu çıkacak mı?

Prey PC demosu çıkacak mı?

Arkane Studios, Prey’in PC demosuna sonunda bir açıklık getirdi. İşte Prey PC demosu hakkındaki son detaylar.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Titanfall yeniden mobil platformlara geliyor

Arkane Studios ve Bethesda işbirliği ile geliştirilen Prey yarın raflardaki yerini alacak. E3 2017 öncesinde çıkacak olan son AAA kalitesinde yapım olan Prey’in nasıl bir satış performansı sergileyeceği de büyük merak konusu. Oyunun geliştirici ekibi geçtiğimiz hafta PlayStation 4 ve Xbox One için Prey’in ilk bir saatlik bölümünü içeren uzun bir demo yayınlamıştı. Bu demonun PC için gelip gelmeyeceği büyük merak konusuydu. Sonunda Prey PC demosu ile ilgili açıklama Arkane Studios’tan geldi.

Arkane Studios adına konuşan Ralph Colantonio, Prey PC demosu hakkında net konuştu. Colantonio, Prey demosunu PC için yayınlamayacaklarını belirtti. Sınırlı bir kaynağa sahip olduklarını belirten Arkane Studios’un yetkili ismi, konsol ya da PC platformundan birisini seçmek zorundaydık. Biz de tercihimizi konsollardan yana kullandık dedi.

Steam’in geri iade sistemine de göndermede bulunan Colantonio, oyuncuların Prey’i Steam üzerinden satın alıp 2 saat oynadıktan sonra geri iade edebileceklerini hatırlattı. Bunun konsollar için yayınlanan demodan daha da iyi olduğuna dikkat çeken Colantonio, bir oyunun Steam üzerinden yayınlanması söz konusuysa, o oyun için demo çıkarmanın pek de gerekli olmadığını dile getirdi.

Sonuç olarak Prey PC demosu çıkmayacak diyebiliriz. Eğer Prey’i denemek istiyorsanız Steam üzerinden satın alıp 2 saat oynayıp geri iade edebilirsiniz.

Prey, PC, PS4 ve Xbox One için yarın satışa sunulacak.