PS Plus, Temmuz ayını da boş geçmiyor

PS Plus, Temmuz ayını da boş geçmiyor

PS Plus, Temmuz ayını da boş geçmiyor

PlayStation, ezeli ve ebedi rakibi Xbox ile olan mücadelesini her kulvarda sürdürüyor. PlayStation Plus, her ay düzenli olarak bazı oyunları takipçilerine ücretsiz olarak sunuyor.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Bu hamlesiyle bir taraftan yeni kullanıcılara göz kırpan Japon oyun platformu, diğer taraftan ise mevcut kullanıcılarının Xbox cephesine kaymasının önüne geçmek istiyor. İşte eğer siz de bir PlayStation Plus kullanıcıysanız ve yeni oyunlar ilginizi çekiyorsa, Temmuz ayı boyunca Arcadegeddon, The Dark Pictures Anthology: Man of Medan ve Crash Badicoot 4: About Time oyunlarına ücretsiz olarak erişebileceğinizi bilmenizi isteriz.

Peki bu üç oyunu normal zamanda satın almak isteseniz ne kadar ödemeniz gerektiğini merak ediyor musunuz? Hemen söyleyelim, eğer Arcadegeddon’u almak isterseniz 189-TL, The Dark Picture Anthology: Man of Medan’ı denemek isterseniz de 259-TL ödemeniz gerekecekti.

Öte yandan bu üç yapım arasında en pahalı ve tabi ki en popüler olanı Crash Badicoot 4: It’s About Time’ı satın alarak oynamak isteminiz halinde ise ödemeniz gereken tutar 469-TL olacaktı.

Yani anlayacağınız eğer yeterli zamanı ayırıp bu üç oyunu da Temmuz ayı içerisinde oynayabilirseniz, toplam 917-TL’lik oyunu bedavaya getirmiş olacaksınız, bizden söylemesi.