PS5 kullanıcıları için özel

PS5 kullanıcıları için özel

PS5 kullanıcıları için özel

PS5 konsolunu tamamlar nitelikteli renkli yapısı ve kablosuz tasarımıyla dikkat çeken Razer Kaira Pro, aynı zamanda hem hoparlör hem de mikrofon tarafında kaliteli işitsel detaylar sunuyor.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

365 gram ağırlıktaki kulaklık, çoğunlukla plastik malzemeden faydalanılarak tasarlanmış. İç kısımda metal aksam, dayanıklı kullanım için güven veriyor. Kulaklığın kafa bandı ve yastıklar fazlasıyla konforlu. Kafa ve kulaklarınıza göre ayarlama yapabilir, boynunuza astığınızda da kulaklıkları çevirerek daha rahat konumlandırma yapabilirsiniz. Ayrıca kulaklıkların yastıkları kulaklarınızı tamamen içine alarak hem dış sesleri büyük ölçüde engelliyor hem de dışarıya ses sızmasının büyük ölçüde önüne geçiyor.

Razer Kaira Pro, kablosuz bir oyuncu kulaklığı. Size hem Bluetooth 5.0 hem de 2.4GHz kablosuz bağlantı seçeneğini sunuyor. Zaten kablosuz bağlantı alıcısı da kutuda geliyor. Böylece saniyeler içinde bağlantı gerçekleştirebilirsiniz.

50mm TriForce sürücüler

Bu teknolojiyi daha önce pek çok Razer kulaklığında deneyimlemiş ve memnun kalmıştık. Gerek ses seviyesi, gerek ufak işitsel detayların dahi temiz, anlaşılır bir şekilde elde edilebilmesi önemli. Hele de online karşılaşmalarda, ses hangi yönden, ne kadar uzaklıktan geliyor gibi soruları cevaplamanıza yardımcı bir tutum sergiliyor olması da ayrıca önemli.

Ürün, müzik dinleme ve bir şeyler izleme tarafında da sizi tatmin ediyor. Başta da dediğimiz gibi, titreşim motoru sayesinde, işitsel detaylarla uyumlu olarak titreşimler de alıyorsunuz. Heyecanlı bir çatışma ortamında, bir yandan berrak sesler ve bir yandan da o şiddeti yansıtan titreşimleri beyninizde hissettiğinizi bir düşünsenize… Gerçekten etkileyici.

100 Hz – 10 kHz frekans aralığı bulunan mikrofon, Razer’ın Hyperclear teknolojisine sahip. Başta da belirttiğimiz gibi, yeterli bir ses kalitesi sunabiliyor ve online karşılaşmalarda takım arkadaşlarınızla haberleşebiliyor, yardımlaşabiliyorsunuz.

Pil performansı

Ürün, tek şarj ile 50 saate kadar deneyim sunabiliyor. Tabii burada bazı şartlar var…

Eğer 50 saate kadar kablosuz deneyim elde etmek istiyorsanız, aydınlatma sistemini ve titreşim motorunu kapatmalısınız. Açıkçası aydınlatma sistemi pek önemli değil, ama böyle bir ürün için titreşim motoruna ihtiyacınız var diyebiliriz. Oyunlardaki keyfinizi gerçekten artıracağını düşünüyoruz.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Eğer RGB aydınlatma sistemini ve titreşim motorunu aktif olarak kullanırsanız, bu kez de tek şarj ile 20 saate kadar kablosuz deneyim yaşayabiliyorsunuz. Aslında bu gerçekten iyi bir pil ömrü. Günlük 4 saatten hesaplasak, tek şarj ile neredeyse 5 gün boyunca oyun oynayabilirsiniz.