PUBG 8.1 güncellemesi ile gelen yenilikler

PUBG 8.1 güncellemesi ile gelen yenilikler

Konsol oyuncularının merakla beklediği PUBG 8.1 güncellemesi PlayStation 4 ve Xbox One için çıktı. İşte güncellemenin detayları.

Milyonların çılgınlarca oynadığı Battle Royale türündeki PUBG, geçtiğimiz haftalarda PC için güncelleme yayınlamıştı. PUBG 8.1 güncellemesi olarak geçen bu yeni sürüm, bugün PlayStation 4 ve Xbox One sahiplerinin de beğenisine sunuldu. Bir dizi yenilik ile gelen bu güncelleme ile Sanhok haritasına da geri dönüyoruz.

PlayStation 4 ve Xbox One için de indirime sunulan bu güncellemeyi yükleyerek aşağıda yer alan yenilikler ile oyunu oynamaya başlayabilirsiniz. Son olarak oyunun şu an PlayStation 4’te indirimde olduğunu ve Xbox One’da ise Game Pass sistemine dahil edildiğini belirtelim.

Sanhok’a Dönüş

PUBG8.1 güncellemesinin sunduğu en büyük yenilik Sanhok; baştan aşağı daha iyi görünmek, daha iyi performans göstermesi için ve daha dengeli bir oynanış sunması için baştan aşağı yenileniyor.

Bootcamp

Bootcamp tamamen yenilendi. Bölgedeki hissiyatı ve rekabetçi çatışmayı geliştirirken, buranın sıcak iniş yeri olarak kalmasını istedik. Uzun menzilli çatışmalar için bol miktarda görüş alan olduğu gibi, oyuncuların rakiplerine doğru ilerlemesi için çok fazla siper de var. Agresif yakın mesafeli çatışmalar için de yeraltı alanları eklendi.
Genel olarak, değişikliklerin, oyuncuların sıcak iniş noktasından beklentisini, riskli oynayış tarzı ile karşıladığını ve herkese, farklı durumlara en iyi şekilde adapte olmak adına daha fazla seçenek sunduğunu düşünüyoruz.

Quarry

Quarry’nin eski versiyonu seviliyordu ancak çok dengesiz bir deneyimdi. Buradaki bu eşsiz konumu, kendilerini burada bulanlar için eğlenceli ve adil bir hale getirmek için çok çalıştık. Taş bloklar artık yüksek zemine sahip rakiplere karşı daha iyi koruma sağlaması için daha büyük ve oyunculara etraftan dolaşmak zorunda kalmadan daha fazla geçiş seçeneği sunmak için bazı tehlikeli halat köprüler ekledik. Sonuç olarak, Quarry artık uzun mesafeli çatışmalar ve geleneksel olmayan mücadeleler isteyen oyuncular için anlamlı bir nokta olacaktır.

Yeni Özellik: Ganimet Kamyonu

Ganimet Kamyonu, oyunculara riskli de olsa ek bir teçhizat toplama imkanı veren yepyeni bir özelliktir. Kamyonlar adanın etrafındaki birkaç garajdan birinde belirir, yol boyunca ilerler ve oyuncuların saldırmaları için imkan tanır. Bu kamyonlar hasar gördükçe, bazı ganimetleri düşürürler ve yollarına devam ederler. Kamyonu yok edecek kadar ısrarcı oyuncular, eklentileri eklenmiş özel kozmetikli silahlar dahil olmak üzere, siz ve takımınız için daha büyük bir silah ve teçhizat hazinesi ile ödüllendirilecektir. Bu hareket eden devlere saldırırken dikkatli olun, çok fazla hasar alabilirler ve onlara saldırmak kesinlikle dikkat çekecektir.

Survivor Pass: Payback

Yeni sezonla birlikte yeni bir Survivor Pass geliyor! Survivor Pass: Payback, yeniden düzenlenmiş Sanhok adasını keşfederken yaklaşık 100 yeni kozmetik kazanmanızı sağlar. Benzersiz silah kozmetiklerinin ve yüz boyalarının kilidini açmak için özel görevleri tamamlayın.

Dereceli Mod

Yeni bir Dereceli Sezon başladı. Sezon 7 için Dereceli Ödülleri, yeni sezona başladıktan kısa bir süre sonra oyunculara dağıtılacak.

Dereceli Moda katılmak için minimum Hayatta Kalma Ustalığı seviyesi 40. seviyeye (daha önce 20. seviyeydi) yükseltildi.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
 
LG
MD
SM
XS