PUBG 8.3 PS4 ve Xbox One üzerinde oynanabiliyor!

PUBG 8.3 PS4 ve Xbox One üzerinde oynanabiliyor!

PUBG 8.3 PS4 ve Xbox One üzerinde oynanabiliyor!

PUBG 8.3 PS4 ve Xbox One için yayınlandı. Artık konsol oyuncuları da PUBG’nin son yeniliklerinden faydalanabilecek.

PUBG Sezon 8 sona yaklaşırken Güncelleme PUBG 8.3 PS4, Xbox One ve Stadia sunucularındaki yerini aldı. Bu güncelleme Takım Arkadaşı Savaş Göstergeleri, yardım takibi ve mesajlaşma dahil olmak üzere takım taktiklerini geliştirmek için birçok yenilik getiriyor.

Güvenilir ve gerçek Erangel haritasında artık harika deniz gezintileri yapacak olan vapurlar bulunuyor ve aynı zamanda oyuncunun Mavi Bölge’de kısa bir süre hasar almasını engelleyen ve oyunun kurallarını değiştiren Frekans Bozucu Çanta’yı da içeriyor.

Yeni Özellik: Erangel Vapurları

Son güncellemeyi eklediğimizden beri Erangel’deki yeni rıhtımların neyle ilgili olduğunu merak edenler için, geminiz geldi!

İki yeni Vapur hattı artık yolcuları Güney Erangel’den Sosnovka Adası’na götürecek ve geri getirecek. Kendini yarın yokmuşçasına köprüden geçmeye çalışacak kadar şanslı hissetmeyenler için oyun boyunca gidiş-dönüş seferleri yapan toplam 4 vapur vardır.

Erangel’e dört vapur eklendi.
Vapurlar, oyuncuların Erangel anakarası ve Sosnovka Adası arasındaki iki farklı güzergah üzerinden vapura binmesine ve seyahat etmesine olanak tanır
Her rotada iki Vapur vardır
Tüm Vapurlar, Mavi Alanın ilk aşamasıyla beraber rıhtımdan ayrılacaktır.
Vapurlar bir rıhtıma vardıklarında, varış yerlerine doğru tekrar denize açılmadan önce yaklaşık 20 saniye demirleyip bekleyecektir.
Vapurlar, varış ve ayrılıştan 7 saniye önce korna çalarlar. Vapura atlayın!
Vapurlar Özel Maçlarda, Dereceli Modda veya Esports Modunda kullanılamaz.
Yeni Eşya: Frekans Bozucu Çanta

Bir süredir Frekans Bozucu Çanta’yı oyuna eklemek ile ilgileniyoruz ve nihayet Savaş Alanlarında ilk kez sahneye çıkıyor! Frekans Bozucu Çanta, 3. seviye çanta pahasına Mavi Alan hasarını kısa süreliğine önlemenizi sağlar. Şu an için Frekans Bozucu Çanta, Normal ve Özel Maçlarda Sanhok ve Karakin’de nadiren belirecek.

Frekans Bozucu Çanta, enerjisini oyuncuların Mavi Alandan hasar almasını geçici olarak önlemek için kullanır.
Frekans Bozucu Çanta için yeni bir enerji çubuğu, kullanmaya başladıktan sonra ekranda görüntülenecektir.
Tüm enerji tükendiğinde, Frekans Bozucu Çanta yalnızca normal bir sırt çantası gibi işlev görecek ve Mavi Alana karşı herhangi bir koruma sağlamayacaktır.
Mavi Alan daha fazla hasar verdikçe enerji daha hızlı tükenir
Normal ve Özel Maçlarda, Karakin ve Sanhok’ta nadir dünya ganimeti olarak bulunabilir.
Sanhok’ta Ganimet Kamyonlarında belirir.
Yeni Mod: PUBG Labs – Arena Modu

Kazananın her şeyi aldığı bir kapışmada eşyaları yağmaladınız ve squad’ları arka arkaya yendiniz; PUBG çılgınlığının itici gücü işte bu adrenalin patlamasıdır.

Oyuncularımızın heyecanı ve bağlılığını korumak için yeni silahlar ve haritalar eklemeye devam edeceğiz ve yeni oyun modları eklemek, bu çabanın bir parçası olacak. Hayatta kalan dostlar, yeni katkımız Arena Modunu duyurmanın mutluluğunu yaşıyoruz.