PUBG Lite sistem gereksinimi neler?

PUBG Lite sistem gereksinimi neler?

PUBG Lite sistem gereksinimi neler?

Düşük donanımlı PC’lerde çalışması için tasarlanan oyun vadettiği gibi gerçekten de çok fazla donanıma ihtiyaç duymuyor.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

PUBG Lite’ı oynayabilmek için minimumda Intel HD Graphics 4000 ekran kartına ve 4 GB RAM’e sahip olmanız yeterli. Oyunu akıcı bir şekilde oynayabilmek için ise; Nvidia GeForce GTX 660 ekran kartı ve 8 GB RAM fazlasıyla iş görecek. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmayalım ve oyunun sistem gereksinimleri ile sizleri baş başa bırakalım.

PUBG Lite sistem gereksinimleri

Minimum Gereksinimleri
İşletim sistemi: Window 7,8,10, 64bit
İşlemci: Core i3 2.4GHz
RAM: 4GB
Ekran kartı: Intel HD Graphics 4000
HDD: 4GB
Tavsiye Edilen Gereksinimleri
İşletim sistemi: Window 7,8,10, 64bit
İşlemci: Core i5 2.8GHz
RAM: 8GB
Ekran kartı: NVIDIA Geforce GTX 660 veya AMD Radeon HD 7870
HDD: 4GB

Son olarak oyunu düzgün bir şekilde çalıştırabilmek için Microsoft Visual C++, .NET Framework 4.5.2 ve DirectX 11’in Windows’ta yüklü olması gerektiğini belirtelim. Son güncellemeler ile Lite sürüm ana oyun deneyimi sunmaya başlaması ile oyunculardan büyük beğeni topluyor.

Geliştirici ekip Lite sürüm için çalışmalarının devam ettiğini önümüzdeki yıl oyuna yeni silah, kıyafet ve haritaların ekleneceğini belirtiyor. Düşük donanımlı PC’ler de hem de ücretsiz olarak deneyim sunan oyunun oldukça fazla popülaritesi olduğu aşikar. PUBG Corp. da bu popülariteyi Fortnite ve Apex Legends gibi ücretsiz Battle Royale türündeki oyunlara kaptırmak istemeyecektir. Bakalım önümüzdeki günlerde oyuna yeni hangi yeni özellikler eklenecek?