PUBG Mobile iPhone 11 Pro kazanma fırsatı sunacak

PUBG Mobile iPhone 11 Pro kazanma fırsatı sunacak

PUBG Mobile iPhone 11 Pro kazanma fırsatı sunacak

PUBG Mobile, yenilikler ile oyuncuların karşısına çıkmaya devam ediyor. Geçtiğimiz ay yayınlanan 0.17.0 güncellemesi ile oyuna bir dizi yenilik ve yeni silahlar ekleyen Tencent Games ‘in, şimdi de iPhone 11 Pro ve AirPods hediye edeceği ortaya çıktı.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

7 Mayıs 2020 tarihinde yayınlanması planlanan 0.18.0 sürüm numaralı büyük çaplı güncelleme ile oyuncular 12. sezona veda edecek. 12. sezonu şanlı bir şekilde kapatmak isteyen Tencent Games, Şanslı Para Ağacı etkinliği kapsamında oyun içi silahlar, skinlerin yanı sıra iPhone 11 Pro ve AirPods da hediye edecek.

Günde iki kez ağaç sallama şansı tanıtacak olan oyun bunun için oyunculardan bir takım şeyler isteyecek. Bu istekler arasında oyuna giriş yapmak ve oyunun sunduğu görevleri tamamlamak yer alıyor. Çok zor olmayacak olan bu görevleri tamamlayarak ağaç sallama şansına sahip olacaksınız.

Ağacı salladığınızda ağaçtaki sürprizler dökülecek. Kim bilir belki şansınız yaver gider ve iPhone 11 Pro veya AirPods‘u düşürürsünüz.

28 Nisan 2020 ile 4 Mayıs 2020 tarihleri arasında sürecek olan bu etkinliğe herkes katılabilecek. Eğer iPhone 11 Pro veya AirPods’tan birini kazanırsanız adres bilgilerinizi oyunun geliştiricisi ile paylaşmanız gerekecek. Bu sayede adresinize hediyeleriniz gönderilecek.

Türkiye’ye gümrükten telefonların geçmediği bir gerçek. Eğer Türkiye’deki oyuncular iPhone 11 Pro‘yu kazanırsa telefonun nasıl gönderileceği ise büyük merak konusu. Muhtemelen Türkiye’deki yatırımlarına önem veren Tencent Games, iPhone 11 Pro’yu Türkiye içinden oyunculara gönderecektir. AirPods için de aynı yöntem izlenebilir.

Koronavirüs yüzünden herkesin eve kapandığı bu günlerde oyuncu sayısında patlama yaşanan PUBG Mobile’ın bu yarışması oldukça ilgi çekecek gibi görünüyor. Özellikle oyuncuların oyuna giriş yaparak ve görevleri tamamlayarak ağaç sallama şansı yakalaması, oyunda geçirilen süreyi kat ve kat arttıracaktır.

Mobil platformda yer alan Call of Duty ve Fortnite‘ın Tencent Games’e nasıl bir cevap vereceği ise henüz bilinmiyor. Bakalım rakip oyunlardan da böylesine pahalı hediyeler gelecek mi?