Razer yeni hoparlörler serisini tanitti

Razer yeni hoparlörler serisini tanitti

Razer , CES 2018’de yaptığı duyuru ile PC’ler için hazırladığı yeni hoparlör serisi Razer Nommo ve Nommo Pro’yu tanıttı. THX sertifikalı, kayıpsız 2.1 hoparlör sistemi olan Nommo Pro’lar Dolby Virtual Speakers teknolojisi ile oyunlardaki ses doygunluğunu yeni bir seviyeye taşıyor. Razer Nommo 2.0 hoparlör sistemi dengeli, tam teşekküllü bir ses düzenini fiyat performans ürünü olarak sunuyor.

Nommo hoparlör serisi oyuncuların hassas çevre seslerinden faydalanarak daha verimli oyunlar çıkartması için tasarlandı. Bütün ses sistemi özellikleri, gerçek sağ ve sol stereo imajlama ile doğru pozisyonu size sunmak üzerine ayarlandı. Bu şekilde oyuncular düşmanın ayak seslerini gerçekten hangi yönden geliyorsa o şekilde duyabilecekler. Nommo Pro’da bu özelliğe ek olarak yüksek frekansları genişleterek detayları yakalamanızı sağlayan Bağımsız Tweeter (Independent Tweeters) özelliği de bulunmaktadır.

Razer Nommo Pro

Premium seviyede 2.1 ses sitemi olan Razer Nommo Pro, yüksek alan, derinlik ve temizlikte sunulan eşsiz güçte bir ses tecrübesi yaşatmayı hedefliyor. THX sertifikası bulunan sistem evinizde en üst düzey sinema ses sistemlerindeki ambiyansı yaşatacak. Dolby Virtual Speaker teknolojisi ile 5.1 surround ses katmanı da ekleyen hoparlörün Dupont™ Kevlar kaplama sürücüleri ise sağlam midler sağlarken bağımsız ipek dokuma tweeter’ları da duyumu rahat ve dengeli high’lar sunuyor. silindir şekilde tasarlanan ve alt kısmında ses veren subwoofer ise derin ve sürekli tonlamaları hava akımı yardımı ile dağıtıyor.

Nommo Pro USB, optik, Bluetooth ve 3.5 mm jak girişlerine sahip . Bunun yanında ses, kaynak kontrolü ve kulaklık girişi bulunan bir kontrol podu da mevcut.

Razer Synapse 3 (beta) ile EQ ayarlarını ve bass seviyelerini istediğiniz şekilde kişiselleştirebildiğiniz gibi hoparlörleri Android ve iOS için indirilebilen Nommo Pro uygulaması ile kontrol edip Spotify ve diğer müzik uygulamalarını Bluetooth bağlantısı ile Nommo hoparlörler üzerinden dinleyebilrisiniz

Razer Chroma destekli Nommo Pro 16.8 milyon renk seçeneği sunmaktadır.

razer nommo 2

Razer Nommo

Nommo güncelik her türlü ihtiyaç için kullanabileceğiniz 2.0 ses sitemi olmasının yanında Custom Woven Glass Fiber 3 inçlik sürücüler ile tertemiz ve güçlü bir ses sunarak standart rakiplerinden çok daha üstün olduğunu da kanıtlıyor. Arkadan çıkan bass’lar ile daha yüksek bass seviyesi ve doygunluk oranı sunuluyor.

Çok yönlü kullanımı arttırmak amacı ile Automatic Gain Control özelliği ile bass’ları kontrol eden Razer Nommo bu şekilde bass dengesini tutarlı bir şekilde sürdürüyor. Bunun yanında EQ ayarlrını da dengeleyerek temiz dogun bir bass gelmesini sağlıyor.

Razer Nommo Chroma – Serinin ayrıca USB bağlantılı ve dahili DAC bulunan Chormo versiyonu da mevcut.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS