Son Dakika

Realme, Narzo 30 ailesini tanıtmaya hazırlanıyor

A A

22.02.2021 - 10:12 | Haber Kaynağı: Donanım Günlüğü

Realme, Narzo 30 Pro’nun Dimensity 800U SoC tarafından destekleneceğini onayladı ancak Narzo 30A’nın hangi yonga setini alacağını açıklamadı. Ancak cihazın Geekbench’de görüntülenmesi sayesinde bazı özellikleri netlik kazandı.

Realme, Narzo 30 ailesini tanıtmaya hazırlanıyor

Cihazın Geekbench’de görüntülenmesi sayesinde artık Narzo 30A’nın Helio G85 SoC ile geleceğini biliyoruz. Cihaz Avrupa’da Realme 7i olarak satılan Narzo 20‘ye güç veren aynı çip ile geliyor. Kıyaslama veritabanı ayrıca Narzo 30A’nın (RMX3171) Android 10 ile kutudan çıkacağını ve 4GB RAM’e sahip olacağını ortaya koyuyor.

Yine de henüz onaylanmamış başka bellek seçenekleri de olabilir. Realme, Narzo 30A ve Narzo 30 Pro’nun özelliklerini henüz detaylandırmadı. Ancak ikilinin şirketin Hindistan web sitesindeki etkinlik sayfası bazı bilgileri sızdırdı. Buna göre, Pro modeli 180Hz oranına sahip 6.5 “FullHD + 120Hz ekrana sahip olacak.

Sayfada yer alan Narzo 30 görüntüleri, Pro modelinin arka tarafında üçlü bir kamera kurulumuna sahip olacağını gösteriyor. Ayrıca cihaz yana monte edilmiş bir parmak izi okuyucusuna sahip olacak. Buna ek olarak selfie kamerası için ekranda bir delik de mevcut.

Narzo 30A net olarak görünmüyor, ancak arka panelinin dalgalı bir dokuya sahip olduğunu ve kare şeklinde bir kamera çıkıntısına sahip olduğunu görebilirsiniz. Narzo 30 serisinin duyurulmasına sadece dört gün kaldı. Kısa süre sonra Realme’nin Narzo 30 serisinin özellikleri netleşmiş olacak.