Realme Watch 2 Pro geliyor

Realme Watch 2 Pro geliyor

Realme Watch 2 Pro geliyor

Realme Watch 2 Pro, vanilya Watch 2’ye benziyor ancak çapraz olarak 1,75 “ölçen ve 385×320 piksel çözünürlüğe sahip daha büyük bir ekrana sahip. Ayrıca 30Hz yenileme hızına ve 600 nitlik bir tepe parlaklığına sahip.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Watch 2 gibi, Pro sürümü de yeni canlı seçenekler dahil 100’den fazla izleme yüzeyini destekliyor. Ancak, artık Watch S Master Edition’ın geliştirilmesi için realmeile işbirliği yapan Güney Koreli sanatçı Grafflex tarafından tasarlanan Master Edition saat yüzeylerine de sahip olacaksınız.

Watch 2 ve Watch 2 Pro arasındaki bir diğer önemli fark, pil bölümünde. Birincisi, 315 mAh pil ile 12 günlük özerklik sunacağı ilan edilirken, ikincisi 14 günlük dayanıklılık sağladığı iddia edilen daha büyük bir 390 mAh pil içeriyor.

Realme Watch 2, rota izleme için bağlı akıllı telefona güvenirken, Pro modelinde yerleşik bir çift uydu GPS bulunuyor ve antrenman rotalarınızı haritalamak için bir akıllı telefon ihtiyacını ortadan kaldırıyor. Watch 2 Pro’nun geri kalan özellikleri Watch 2 ile uyumlu, yani uyku takibi, kalp atış hızı izleme, kan oksijen seviyesi ölçümü, hareketsiz hatırlatma, içecek hatırlatıcısı ve meditasyon nefesi gibi özellikler mevcut.

Watch 2 Pro ayrıca müzik ve kamera kontrolleri, telefon bulucu, hava durumu tahmini, IoT kontrolü ve IP68 toz ve su direnci ile birlikte geliyor. Dahası, akıllı saat sizi uygulama bildirimleri ve gelen aramalar konusunda da uyarıyor, ancak Watch 2 Pro’nun konuşmalara izin verecek bir mikrofonu ve hoparlörü olmadığı için aramaları yalnızca reddedebilirsiniz.

Realme Watch 2 Pro, sırasıyla Siyah ve Açık Gri renklerde gelen silikon kayışlarla birlikte Uzay Grisi ve Metalik Gümüş renk seçeneklerine sahip. Fiyatı ise RM299 (70 $ ) ve 29 Mayıs’tan itibaren Malezya’da satışa sunulacak.