hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Red Dead Redemption 2’de kritik hata!

  Red Dead Redemption 2’de kritik hata
  expand
  KAYNAKAli Yavuz Şahin

  Geçtiğimiz ay raflardaki yerini alan Red Dead Redemption 2 için yeni bir güncelleme geliyor. Bu güncelleme oyundaki kritik bir hatayı düzeltecek.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  26 Ekim’de PlayStation 4 ve b için eş zamanlı olarak satışa sunulan Red Dead Redemption 2 muazzam bir satış başarısına imza atmıştı. RDR 2 satışa sunulduktan sonra yalnızca 3 gün içerisinde yapımcısına 750 milyon dolar kazandırmayı başarmıştı.

  RDR 2 genel olarak oyun severlerden tam not aldı. Şimdiden 2018’in en iyi oyunu olarak lanse edilen Red Dead Redemption 2’de kritik bir hata tespit edildi.

  Bu hata yüzünden 2. bölümde Sadie, Jack, John ve Abigail kamp alanındayken ortadan kayboluyordu. Rockstar Games bu hatanın bir sonraki güncelleme ile düzeltileceğini açıkladı.

  Aslında bu basit bir hata gibi gözükebilir. Fakat kamp alanındaki elemanların ansızın ortadan kaybolması, hikaye akışındaki bazı diyalogların da silinmesine neden oluyor. Dolayısıyla hikayede bazı kısımları anlayamıyorsunuz.

  Üstelik hepsi bu kadarla da sınırlı değil. Kaybolan elemanlardan aldığımız yan görevler de bu hata yüzünden kayboluyor. Dolayısıyla o yan görevlere de erişim şansımız kalmıyor.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Rockstar henüz güncellemenin ne zaman yayınlanacağı açıklamış değil. Fakat bu kritik güncellemenin en kısa zamanda oyun severlerin kullanımına sunulması bekleniyor.

  Bu arada dip not olarak hatırlatalım. Red Dead Redemption 2 PC için çıkmadı.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow