Redmi Note 8T hakkında daha fazla detay ortaya çıktı

Redmi Note 8T hakkında daha fazla detay ortaya çıktı

Global pazardaki müşteri kitlesini günden güne arttıran Xiaomi, yeni modeller tanıtmaya devam ediyor. Orta segmentteki model yelpazesini arttırarak, müşterilere bol çeşit sunmak isteyen Çinli üretici, şimdiye kadar bu stratejisinde başarılı olmuş durumda.

Bir süredir Xiaomi’nin Redmi Note 8T modeli üzerinde çalıştığına dair dedikodular duyuyoruz. Muhtemelen Çinli şirket orta segmentteki yeni modelini önümüzdeki birkaç gün içerisinde resmiyete kavuşturacaktır.


Note 8T ile ilgili ortaya çıkan son raporlarda telefonun NFC desteğine sahip olacağı da kesinleşmiş oldu. Malum, Xiaomi NFC desteğini her telefonda sunmuyor. Örneğin pek çok Premium özelliğe sahip popüler Xiaomi modeli Mi A3’te NFC yer almıyor. Dolayısıyla Note 8T’de NFC’ye yer verilmesi, pek çok kullanıcı için ayırt edici bir özellik olabilir.


Yeni Redmi modeli ile ilgili bir diğer bilgi ise telefonun 18W hızlı şarj desteğine sahip olması. Bu sayede yarım saatlik şarj ile telefonun hayli uzun süreli bir kullanım sunmasını bekleyebiliriz.


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS