ROME: yakında Android’de

ROME: yakında Android’de

ROME: Total War mobil platformlara geliyor. ilk olarak İPad için çıkış yapan oyun yakında Android cihazlarda da oynanabilir olacak.

Windows ve Mac için geliştirilen en gelişmiş strateji oyunlardan birisi olan Total War serisi Ankara’da geliştirilen yerli yapım Mount&Blade’in en büyük rakipleri arasında yer alıyor. Geçtiğimiz günlerde Sony Playstation 4 için çıkışını yapan Mount&Blade bu sayede Türkiye’de geliştirilen ilk konsol oyunu olma özelliğine sahip olmuştu.


Total War serisi de her geçen gün kendisine yeni plarformlar katmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Apple cihazları için çıkış yapan ROME: Total War oyunu İPad Air ve üstü, İPad Mini 2 ve  Pro modelleri ile oynanabiliyor. Ülkemizden de oynanabilen oyunda Rome Cumhuriyetini ve Erken Roma Dönemini oynayabiliyoruz. Ağustos ayında çıkış yapacağı açıklanan mobil platformlardaki ilk sürümü hali hazırda tüm dünyada ulaşılabilir olan oyun için ülkemizde ₺22,99 ödeme yapılarak sahip olunabiliyor. Android sürümünün çıkış tarihi ve fiyatı net olarak bilinmesede oyunun kısa sürede çıkış yapacağı tahmin ediliyor. Fiyat olarak ise yine benzer düzeyde seyredeceği tahmin ediliyor.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS