RTX desteği iki oyuna daha geldi

RTX desteği iki oyuna daha geldi

RTX desteği iki oyuna daha geldi

GeForce NOW üzerinden yayınlanacak olan Dying Light 2: Stay Human RTX desteğini aldı. Ayrıca Marvel's Guardians of the Galaxy'nin Premium üyeleri için RTX ile çıkacağı haberi de etkinliğe damgasını vurdu.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Heyecanla beklenen bu iki oyunun dışında King's Bounty II de dahil olmak üzere bu hafta GeForce NOW kütüphanesine 11 yeni oyun katılıyor.

İnsanlık yerle bir olmuş olabilir, ancak iyi haberler de var. Gamescom 2021, Techland'in Dying Light 2: Stay Human'ın RTX ile GeForce NOW'a geldiğini duyurdu. Premium üyeler, Dying Light 2: Stay Human'ı Techland'in tasarladığı benzeri görülmemiş görüntü kalitesiyle daha düşük güçlü cihazlarda bile deneyimleyebilecek.

Dying Light 2: Stay Human, bu yılın ilerleyen zamanlarında hem Steam hem de Epic Games Store’da çıktığında GeForce NOW’da da yayınlanacak.

Bir başka heyecan verici duyuru ise 26 Ekim 2021'de piyasaya sürülecek Marvel’s Guardians of the Galaxy , Premium üyeler için RTX desteğiyle geliyor. Bir Premium üye olarak, Marvel’s Guardians of the Galaxy’nin bu yeni yorumunda keşfedilen her dünya, neredeyse tüm cihazlarınızda ışın izlemeli yansımalarla sinema kalitesinde işlenecek.