Sadece tek ziyaretçi kabul eden web sitesi

Sadece tek ziyaretçi kabul eden web sitesi

Ziyaretçi istemeyen ve kapıda ziyaretçilere vize uygulayıp her seferinde sadece bir kişiyi içeri alan bir web sitesine ne dersiniz?

Web sitelerinin amacı genellikle, olabildiğince çok ziyaretçi çekerek, bu trafik üzerinden reklam veya ürün pazarlamasından gelir elde etmektir. Bu nedenle, ticari web sitelerini, olabildiğince çok kullanıcıyı kendine çekmek için önlemler alırken görmek şaşırtıcı olmaz.


LG G4 S ortaya çıktı


Google bunun için özür diledi


Olmaz demeyin, oldu!


Most Exclusive Website isimli web sitesi, aynı anda sadece 1 kullanıcının siteyi okumasına izin veriyor ve bu nedenle, siteye girmek isteyen kullanıcılar sıraya giriyor. Sırası gelen kullanıcı içeri giriyor ve sitede sadece 60 saniye dolaşmasına izin var. Ardından diğer ziyaretçi içeri giriyor ve önceki ziyaretçi siteden çıkarılıyor.


Sitenin sahibi Justin Foley, internetin amacı olan, herkese açık ve erişilebilir olma kavramının tam aksine hareket etmek istediğini vurguluyor ama bu amacın neye hizmet ettiği ve insanlara ne mesaj verdiği açık değil. Olsa olsa, gece kulüplerine girmek için saatlerce kapıda sıra bekleyen gece kuşlarına bir gönderme olabilir ama onların da bu web sitesini merak edip inceleyeceğini sanmıyoruz.


İçeri girmek için şansınızı denemek isterseniz tıklayın

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS