Samsung Galaxy A9 Pro Türkiye'de satılacak mı?

Samsung Galaxy A9 Pro Türkiye'de satılacak mı?

2014 yılında duyurulan Galaxy A serisi geçtiğimiz haftalarda 2016 yılına özel olarak yenilenmişti. Yenilenen cihazlardan ilk üç tanesi (Galaxy A3, A5 ve A7) ülkemizde de satılmaya başlandı.

Şimdi bir diğer model olacağı iddia edilen Galaxy A9 Pro tekrar gündemde. Galaxy A9’un bir versiyonu olarak gelecek olan cihaz önümüzdeki günlerde satışa çıkacak. Cihaz geçtiğimiz hafta bir söylenti olarak karşımıza çıkmıştı, şimdi ise Zauba’da görüntülendi.


Galaxy A ailesinin beklenen yeni üyesi Galaxy A9 aslında ilk defa bugün gündeme gelmedi. Telefon daha önce de çeşitli söylentilerle karşımıza çıkmıştı sonrasında ise Asya pazarına yönelik olarak duyurulmuştu. Şimdi ise Galaxy A9 Pro modeli Zauba’da görüntülendi.Samsung SM-A9100 olarak adlandırılan cihaz, Hindastan’da Zauba isimli sitede görüldü. Samsung’un satışlarında lider olduğu ülke Hindistan’da bu modelin görülmesi dikkat çekici. Kargo sürecinde görüntülenen cihaz için belirtilen fiyat yaklaşık 360 dolar. Ancak bu rakam telefonun satışa çıkacağı fiyat olarak düşünülmesin. Satış fiyatları genellikle Zauba’ya göre daha yüksek oluyor.


6 inç ekranlı bir phablet olarak beklenen Galaxy A9 Pro modelinin teknik özellikleri konusunda şimdilik bir bilgi bulunmuyor. Cihazın önümüzdeki günlerde netlik kazanması bekleniyor. Galaxy A9 gibi sadece Asya pazarına yönelik bir cihaz olacağı düşünülmüyor dolayısıyla ülkemizde de satışa çıkma ihtimali var.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS