Samsung Galaxy Gear S2 iki farklı versiyonu sahip olacak

Samsung Galaxy Gear S2 iki farklı versiyonu sahip olacak

Giyilebilir teknolojiler bu yıl IFA 2015’e damga vuracak. Çok sayıda markanın akıllı saat duyurması bekleniyor. Bunlar birisi de Samsung. Galaxy Gear S2 isimli yeni akıllı saatini duyuracağını bildiğimiz Samsung’un ikinci bir versiyona sahip olduğunu öğrendik.

FCC isimli sertifika kurumdan ortaya çıkan bilgilere göre Galaxy Gear S2 ve Gear S2 Classic olmak üzere iki farklı versiyon olarak. Gear S2 modeli SM-R720 model koduyla, Gear S2 Classic modeli ise SM-R732 olarak adlandırılacak.


Her iki modelde de Bluetooth ve Wi-fi bağlantı seçenekleri olacak ancak hücresel veri ile ilgili bir bilgi henüz ortaya çıkmadı. Daha önce ortaya çıkan bilgilere göre Galaxy Gear S2 akıllı saatte 360×360 piksellik AMOLED ekran, Exynos 3472 işlemci, 768 MB RAM, 4 GB depolama alanı, NFC ve çeşitli vücut takibi özellikleri bulunacak. Ancak iki versiyon arasındaki farkın ne olacağı henüz belli değil. Galaxy Gear S2 ve Gear S2 Classic versiyonlarının detaylarını öğrenmek için önümüzdeki hafta IFA 2015 boyunca bizi takipte kalabilirsiniz.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS