Galaxy J6 Prime özellikleri nasıl olacak?

Galaxy J6 Prime özellikleri nasıl olacak?

Samsung Galaxy J6 Prime özellikleri ve tasarımı @onleaks tarafından sızdırıldı. Orta segmente hitap edecek olan Samsung Galaxy J6 Prime, özellikleri ile çok ses getirecek gibi görünüyor.

Samsung’un orta segmenti hedef alan telefonlarına çok yakında bir yenisi daha eklenecek. Galaxy J6 Prime bir diğer adıyla Galaxy J6+ olarak da adlandırabileceğimiz bu telefon hakkında sızıntı devi @onleaks yeni bilgiler ile karşımıza çıktı. Orta segmente hitap edecek olan Galaxy J6 Prime, özellikleri ile üst segmenti de zorlayacak gibi görünüyor.

Galaxy J6 Prime modelinde 6.0 inç büyüklüğünde 1520 x 720 piksel çözünürlüğünde 18.5:9 oranından AMOLED ekran yer alacak. Tam ekran tasarımına J6 Prime modelinde de yer verecek olan Samsung, çift kamera kurulumu ile rakiplerine ayak uyduracak.

Orta segmentte görmeye alışkın olduğumuz çift arka kamera kurulumu Galaxy J6 Prime’da bizleri bekleyecek. Ancak bu kameraların çözünürlükleri henüz bilinmiyor. Telefonun ön bölümünde ise 8 Megapiksellik kamera yer alacak.

Gücünü Qualcomm yonga setinden alacak olan telefonun iki farklı sürümü bulunacak. Bunlardan ilki 3 GB RAM / 32 GB depolama birimiyken diğer ide 4 GB RAM / 64 GB depolama birimi olacak. 3.000 mAh kapasiteli bataryadan beslenecek olan telefon, kutusundan Android Oreo ile çıkacak.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS